SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwieszone testy SAA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5298

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
nigdy sie nie zaglebialem w temat, ale wydaje sie ze w ogole nie ma tkiego programu.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Musi byc, jakos w TV to robia...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Nie wazne kto zgarnie suple ,wazne zeby kazdy byl zadowolony z ze swojego cyklu i to chodzi . :) No i pokazac co mozna zrobic ew w takim cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Musze sie zastanowic, ale to troche glupie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
buehehe ty masz lajt mozesz sobie zalozyc maske bo cwiczysz underground :D a ja mam wbic na silke w masce buehehehe ladna by pompa byla wogole umnie robienie zdjec i krecenie filmow na silce pedalskie jest wiec nie robie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Kurde, moze u mnie tez jest pedalskie? Spytam sie sloikow i rur grzewczych czy tak uwazaja

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ale w tv polega to na tym, ze na normalnie nagrany obraz recznie, np. na komputerze myszka, daja ciemny obrazek. Analogicznie jak na koncercie tez ktos siedzi i daje swiatlo na artystke - to samo tutaj

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No mi chodzi wlasnie o taki program na kompa.

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol omelia

Następny temat

co na pobudzenie?

WHEY premium