SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwieszone testy SAA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5300

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
heh nie. a czemu miałbym w akademikach mieszkać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4515
lacu mial najbardziej lajtowy cykl, niesadze zeby mial jakies znaczace spadki,koledzy uzyli ciezszych srodkow,najgorzej wwedlug mnie center,zle dobrane srodki,no chyba ze taki byl cel tego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
bati dalczego uwazasz ze zle dobrane srodki?
Piszac w ten sposob odrazu widac ze nie chcialo ci sie czytac moich wypocin

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-01-19 00:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
podsumowujac: imo chyba zaden z testow nie nadaje sie do tego by byc okreslanym "profesjonalnym testem", generalizujac - porazka..

Swoj glos oddaje na Delivera..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
profesjonalne one pewnie nie sa gdyz Ci ktorzy brali udzial w testach nie sa profesjonalistami.Te testy pewnie dadza innym cos i wyciagna wnioski prowadzac nastepne.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4515
majac w pasie ponad 100 przed cyklem wstrzymalbym sie z braniem omena,na twoim miejscu ja bym tak zrobil,pierw spalil troche sadla,a omen ci w tym napewno niepomoze,ba po cyklu bedzie jeszcze gorzej.no chyba ze taki cel miales,ale nie na tym kulturystyka polega.ile ci w pasie przyszlo od poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ja tam nie mam żadnych spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Widac Bati nie czytales ze zrozumienem tego co napisalem w poscie no ale szkoda.Juz tlumacze odpoczatku cylku przybylo moze z 1cm w pasie wiec praktycznie nic pas trzymam bez zmian wiec tragedii niema.Po pierwsze chcialem odrobic spadki po wakacjach wrocic troche z masa miesniowa dorobic nowej i zrobic sily.Podkrece tylko metabolizm przez to jesli wiecej waze i powinno isc szybciej . Pozatym jst srodek zimy i niemialem zamiaru bawic sie w zrzucanie teraz a potem masowac i znow wycinac chce do konca zmasowac i potem ciac sobie przez najblizsze miesiace robiac caly czas miesien ;).Najpierw na winie i propie a potem na jakims mega stacku tutaj raczej bede walczsyl o utrzymanie tego.
Gdybym poszedl na odwrot spadlbym jeszcze bardziej i***** wie czy wogole bym to odrobil spadla by sila jeszcze bardziej szkoda mi bylo czasu na takie cos.
Poki co jestem zadowolony +40kg na serie na bary +40kg na serie na klatke w laczonej serii na skosie i wzrost sily takze na innych .
Biceps poszedl jakies 4cm w klatce jakies 6-7cm.Udo Prawie 4cm nie robiac tylko martwy na prostych ale poki co wyglada jak wyglada przez bf bedzienapewno wiecej fot jak wejde w to najwazniejsze czyli redukowanie ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Deli.
trzymam kciuki.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
Releaser jestem twojego zadania
główny nacisk kładziecie na koks nie na diete suplementacje i trening. Nie mówie o wszystkich ale tak jest. imo co mnie najabredziej denerwuje to wasz staz...(nie mówie o wszystkich) ofcourse
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol omelia

Następny temat

co na pobudzenie?

WHEY premium