SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbullshop.pl - Promocje,zestawy,nowośći

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Promocja na jakies bialko a co bys chcial w promocji ??


Co do gryfu to jutro napisze jaka cena bo nie mam teraz wgladu do cennika

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
w sumie to sam nei wiem czy cos konkretnego ale 16 miala się pojawić nowa, tygodniowa promocja, więc czekamy

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
czemu strona jest zagwiazdkowana ?



Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2006-10-13 22:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
z forum ciągle coś sie dzieje może jakieś blokady porobili z rapidami i innymi od dawna tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
16 pojawi sie promocja na stronie obiecuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nrw- masz wglad do tej sztangi?;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Gryf 182cm 85 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nrw- jaka dokladnie srednica? gwintowany? czy jaki? moze dokladniejszy opis/zdejecie bo jak tak tanio to juz jestem u was w sklepie;)
Serio jak standardowa srednica, 182 za 83 to chetnie bym zamowil to trza w sklepie zamowienie zlozyc czy przez internet jakas zaliczka czy co?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Zdjec nie mam ale napisze,ze gryfy te sa chromowane,gwintowane z zaciskami!!!średnica 25 lub 28 cena taka sama

ps.Tak jak wczesniej pisalem gryfy te sa na zamowienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no tak to bardzo dobra cena, zamienie zlozyc w sklepie osobiscie czy przez internet?

Co ejszcze macie/mozecie miec ze sprzetu na zamowienie- bo jestem w trakcie robienia silowni i troche sprzetu by sie przydalo a kupowac wszystko na allegro to przegiecie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia w CZSR ul Małachowskiego

Następny temat

bjj Łodź

WHEY premium