SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paciorkowiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Prawdopodonie jestem nosicielem paciorkowca , mial kros wczesniej z nim stycznosc w gardle jak sobie z nim poradziliscie jakie antybiotyki braliscie iczego wam nie wolno bylo brac jesc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
ja mialem albo mam pewnie nadal paciorkowca i gronkowca, ja bralem antybiotyki i nonstop infekcje gardla wracaly, takze wkoncu zrobilem wymaz z wymazem do krakowa tam zrobili mi autoszepionke, jak nie wiesz co to poszukaj w google, i od tej pory czyli jakies 8 lat spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
jaki koszt był tej autoszczepionki robilem 2 razy wymaz z gardla nic nie wyhodowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
ale w szpitalu ci nie zrobia autoszczepionki, nie pamietam kosztu ale jakies 150 zl, ale to bylo lata temu, teraz nie znam ceny, jesli jestes z okolic krakowa to tutaj zobacz http://www.cbm.com.pl/autoszczepionki.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
a miales takie cos ze caly czas miales powiekszone migdalki i czules ze troche pobelewaja jakby bylo na nim cialo obce

Narazie angin duzo nie mam ale caly czas czuje te migdalki minelo juz ponad 2 miesiace moze troszke juz lepiej ale mysle nad ich usunieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
juz nie pamietam dokladnie, ale psychicznie sie wykaczalaem bo nonstop jakies zaplenie lub podraznienie,ja bym narazie nie wycinal, poszukaj w okolicy gdzie robia te autoszczepionki, musi ci pomoc,a gronkowca masz czy tylko paciorkowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
na wymazie nic nie wykazalo ale oddalem dzisiaj krew na wynik ASO. jestem w 99% pewien ze jest to paciorkowiec ale ich jest pare rodzai. Nie bylem jeszcze prywatnie u laryngologa ale jak bede mial wynik aso to sie przejde prywatnie jak zaplace to sie dowiem lepiej i szybciej bede mial problem z glowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gynostemma Chinskie zioło herbata

Następny temat

bole stawow i miesni

WHEY premium