SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oto ja:P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7605

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mało tego on mnie cały czas pasem straszy , sami widzicie

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
nie mam zamiaru się kłocić bo zaraz jadę do Czestochowy na czuwanie i modlitwe maturzystów to przy okazji pomodlę się żeby Ci przeszło Joasiu


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomniałes dodac że autobus bedzie pełen lasek fitnesek - to nie jest fobia to Ty taki jesteś

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tia:)ignorancja:(

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrozka Elisia prawde wam powie;PPP

Oj iwdzeja milosc,widze i zazdrosc ogromna,nocoz mawiaja,zenie mamilosci bez zazdrosci i chyba cos w tym jest...ale bedzie dobzre...

Buziaki:*********8

Czy mozna mnie kupic za $pieniadze$-Nie sadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skorup tak jakos mi sie napisalo..A Ty Joasiu mnie nie zaliczaj do tej grupy, bo ja nikomu chlopakow nie chce odbijac a poza tym nie jestem fitnesska, jakos tak sie zlozylo..

Elis Skarbie jeszcze powiedz co w moich oczach widzisz i jaka przyszlosc mi wrozysz

------------------------------
Warto żyć..życie jest piękne, ale tylko we dwoje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIo ale to poprosze o jakas fotke,zblizenie oka najlepiej:PPPPP

Qrczechyba zaczne pobierac oplaty,ktos jeszcze chetny???:PP

Czy mozna mnie kupic za $pieniadze$-Nie sadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elis odwiedz moj post i tam szukaj fotek..Porozrzucane sa po paru stronkach wiec ulatwie Ci ich szukanie 1, 3 i 34 stronka..

Dla mnie po znajomosci jeszcze za darmo

------------------------------
Warto żyć..życie jest piękne, ale tylko we dwoje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Elis w sobote były drzwi otwarte na Żeromskiego, byłaś ?

Moderator działu Komputery
Lame Terminator
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52935 - Najciekawsze posty w dziale Komputery

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wodór ależ ty masz łądne oczko

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystawa minerałów-foto story

Następny temat

+RFSHN+

WHEY premium