SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oskrzela czy co innego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam od paru miesiecy taki problem .. otóż nie umie sie wyleczyc z głupiej choroby mam cos takieo jak suchosc w gardle czasem mnie swędzi i stale mam flegme taką mocną ze cięzko mi sie przez to oddycha i ćwiczy lekarz mi przepisał tabletki pecto dril odksztuśnie ale nic nie pomaga pale fajki moze rok czasu nawet nie mam 2 pytanie co zrobić by wydzielanie tej flegmy mi przeszło bo naprawde dużo jej mam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Mam to samo, od 6 miesiecy. dusznosci, zapchany nos, odkasluje zolta flegma, goraczka. PRzyjemna sprawa, bylem juz u 5 lekarzy. Dostalem 5 antybiotykow. Rozwalili mi zoladek i poza tym nic sie nie zmienilo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
https://www.sfd.pl/temat136056/strona3/#post9 - poczytaj ten post od samego poczatku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
- po pierwsze rzuć palenie ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Tak tak koniecznie!!! zapomnialem tego dodac, ja juz nie pale od kilku miechow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Boofi jak mam ciagle problemy z dusznosciami. Tj mam wrazenie ze nie mam miejsca w plucach na wziecie duzego pelnego oddechu, musze czest ooddychac na maks przez co czesto zaczyna mnie pobolewac w okolicach klatki piersiowiej.. To co to moze oznaczac i jakie moga byc skutki? Mam tak od 3 miesiecy..Chory jestem od konca grudnia.

PS jak edytowac swoje wypowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak nei mozesz niby wziac oddechu to :
-jestes znerwicowany -wrazenie ze nei mozesz nabrac powietrza czestopolączone z niby bólami serca
-bóle mięśni oddechowych
najlepiej do lekarza !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
****a no znerwicowany jestem w*****, trudno po 6 miesiac nie dostac ****icy..serce mnie nie boli.. Biore oddech, ale mam wrazenie ze jest za***iscie plytki, ze powietrza tak jakbym nie wzial, wiec biore na maks na maks.. i od tego czasem az mnie po lewej lub prawej stronie boli..To nie serce 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Co do lekarza to jutro ide..
KAszle, na taki ciemny zolty- kolor flegmy.
W dodatku napieprza mnie *****sko nad podniebieniem gdzie z nosa splywa zazwyczaj katar do gardla, to mi stoi tam cos widocznie bo jak wciagne do geby to krew z zielonym takim czyms.. A wydmuchac tego za cholere sie nie da bo mam strasznie zwezone dziurki od nosa.
Czesta goraczka
Pieka mnie czesto czy nie wiadomo czemu
Ogolnie jestem strasznie oslabiony..
No i te dusznosci..moze to i nerwy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
widze ze jesteś nieźle zaprawiony ... do lekarza idź idź
niech osłucha ! i obada

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
motyw mam to samo dokładnie od grudnia stycznia cos takiego też byłem 100 razy u lekarza i chu...!!! nie ma sensu do nich chodzic teraz byłem u laryngologa przepisał mi deflegimn moze pomoże ale dziwne sprawa jest z tym ze miałem brac dece durabolin moj pierwszy cykl czy moge brac dece biorąc także te cos co sie nazywa deflegmin jak ktos sie na tym zna niech odpowie a co do palenia to kurde nie potrafie przestac co anjwyzej teraz próbuje palic 4 papierosy na dzien potem moze zmienijsze do 3 jak mi sie uda ogólnie motyw masz soga:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

********Ucho*******HELP!!!!

Następny temat

Świecący nos

WHEY premium