SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odstawiać???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
dodałem do cyklu mete razak w dawce 30 mg.w sumie źle zrobiłem że zdecydowałem sie na mete bo miałem w wakacje problemy z żołądkiem na tle nerwowym i powodu nadmiaru kofeiny(sesja poprawkowa),ale uznałem że meta w takiej dawce da rade.dodałem do cyklu maks osłonek,trilac,ranigast na wątrobe esseliv,mam też hepatil(po cyklu dodam)

mam problemy z apetytem odkąd dodałem mete.dziś rano zwróciłem śniadanie.zgaga mi dokucza i czuje gorzki posmak w ustach mimo trilacu i ranigastu

dodać coś do cyklu czy poprostu odstawić środek??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
wiesz co ninja. czytam twoje posty i stwierdzam, ze jestes za bardzo kapany w goracej wodzie. spokojnie z saa bo sie zmeczysz co juz daje o sobie znac. tak sadze.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Odstaw mete, ew. zaprzestan suplementacji oslonek i wez manti codziennie - ostatecznie lek rozkurczowy - np. nospe. Jesli po paru dniach nie zejdzie to daj sobie spokoj...

ps. mozesz tez sprobowac wiecej mleka pic - zobojetnisz troche pH w zoladku.

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2009-01-20 12:35:35

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
orale odpadaja u ciebie kolego nie niszcz sobie jeszcze gorzej zoladka naprawde p
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
mam taką akcje że poprostu czuje problem z żołądkiem w momencie przyjmowania mety.jak łykam to poprostu żołądek szwankuje jakieś 30 min po łyknięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ok czyli olewam miecia !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
ps. lykasz na pusty zoladek ?

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
niee po posiłkach a przed posiłkami trilac i esseliv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
to lepiej odpusc, idziesz na innych srodkach - metka sie nie przeterminuje

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ok to w zasadzie miał być kich do omki tylko .oma już sie wkręciła,więc.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie ma sensu atakować się kg osłonek.
Odstaw a na przyszłość racjonalnie podchodź do tematu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ok!w sumie mam znajomych co walą i po 100 mg mety i luz jest.widocznie środek nie dla mnie i tyle............

myślałem że tamto wakacyjne ztrucie zaleczone a tu lipa....


Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-01-20 12:48:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiany??? <combo>

Następny temat

Libido jak wynormować ?

WHEY premium