SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mp w trojboju raw 30.11- 02 12.2012

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Skad wiadomo? Na pzkfits dalej widnieje stary termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Będzie zmieniony.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Czy żeby startować trzeba być zrzeszonym w klubie czy można po prostu zapisać się i startować? Czy jest to pewne już na 100% że zawody odbędą się 14-16 grudnia?

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To są Mistrzostwa Polski, każdy zawodnik w każdej dyscyplinie musi być zrzeszony w klubie. Poszukaj klub kiło swojej miejscowości. Jak będziesz miał problem to odezwij się.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
wg mnie ten zwiazek"TROCHE" przesadza- za takie wpisowe 60 zl lub co gorsza 160!! oplaty za licencje i klub daje za medal? za co wiec te oplaty? bo nie rozumiem...wiadomo, ze dla zawodnika sam tytul jest najwazniejszy, ale niech jego ciezka praca tez w jakis sposob zostanie nagrodzona-bo nie idzie tam byle kto i wygrywa, tylko poswieca on kilka lat zeby do tego tytulu dojsc-a w zamian medal wart 5 zl!! troche dla mnie to niezrozumiale

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Organizacja takich mistrzostw to kwota około 20.000 zł.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
rozumiem- tylko, ze zwiazek tez dostaje pieniadze z ministerstwa sportu na takie imprezy-a tu poszkodowani moim zdaniem sa zawodnicy - to moje oczywiscie zdanie....wydaje mi sie, ze nieraz lepiej startowac"u Zenka na podworku" i cos zdobyc(nagrody), gdzie poziom na pewno jest duzo nizszy-niz tu na MP! Moim zdaniem-nie dosc, ze jest to sport niszowy-to jeszcze powinno sie go w jakis sposob propagowac-zachecajac zawodnikow do tego. Lecz zawodnicy ze zwiazku-Ci troszke slabsi - bo nie mowie tu o mistrzach Europy czy Świata - lecz o np.powiedzmy brazowym medaliscie takich Mistrzostw-wygral "tylko" medal(oprocz oczywiscie prestizu) , wlozyl w przygotowania sporo kasy- chce jechac na inne zawody bo jest w dobrej formie - a zwiazek mu zabrania, bo to nie sa ich zawody!!!
Tyle ode mnie - lecz niestety ani ten post ani ja tego nie zmienie.
pozdrawiam i zycze sukcesow zawodnikom

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Dla niektórych jest ważna nagroda na zawodach podwórkowych jak to nazywasz a dla niektórych tytuł Mistrza Polski i niech tak zostanie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ok

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁACZE POMORZA sezon 2012 Relacje z zawodów

Następny temat

Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w WL Klasycznym -28.10.2012 r.

WHEY premium