SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

melanotan-pare pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
Witam. Z gory zaznaczam, że nie chodzi mi o mocną, intensywną opalenizne a jedynie o nieco ciemniejszą karnacje. Z natury jestem bardzo blady co nie wygląda zbyt dobrze, nawet jesli uda mi się opalic na sloncu to zaraz schodzi to ze mnie
Chcialem sprobować tego srodka i tutaj pytanie czy musze chodzić na solarium zeby byl efekt w stosowaniu tego specyfiku?
Raz czy dwa moge isc, ale jesli mam chodzić ciągle to odpada.

I jakie dawki brać żeby nie zrobić z siebie murzyna w pare tygodni a jedynie nieco przyciemnić karnacje?

Jak dlugo utrzymuje się efekt? Mozna go stosować caly czas?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
2-3razy w tyg na solce, w czasie bicia melanotanu wystarczy. A stopień zalezy od cb jak będziesz opalał się.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
czyli jednak musze caly czas chodzic na solarium?
czytalem ze trzeba pojsc pare razy na początku jak sie zacznie brac zeby sie dobrze wkręcił a pozniej już nie trzeba.
ale z drugiej strony chodzac 2-3 razy w tygodniu na solarium tak czy siak bedzie sie opalonym wiec jaki jest sens brania tego srodka.
mialem nadzieje, ze dzieki niemu wlasnie unikne solarium

Zmieniony przez - prosiak666 w dniu 2013-08-25 00:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Ale to tylko z początku tak potem raz na tydzień a nawet 2 tyg sstyka by podtrzymać. chodzi o to zę z początku musisz iść kilak razy i tyle. Wtedy cie ładnie opali.

Melanotan fajny środek ale jednak promieni skóra musi dostać by została opalona. Po prostu przyspiesza proces opalania w mgnieniu oka

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
dzieki, powiedz mi jeszcze jakie dawkowanie.
Nie mam zbyt duzego pojecia jesli chodzi o ten srodek.
Bo tak jak mowilem zalezy mi na delikatnej, w miare naturalne. trwalej opaleniznie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
było sporo tematów o melce, nawet dość niedawno. Poszukaj, poczytaj, dawkowanie się nie zminiło

https://www.sfd.pl/Doping-f14.html?search=melanotan 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta + h-drol

Następny temat

clenbuterol balkan

WHEY premium