SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam taki problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
2 tygodnie temu po w-f spuchło mi udo kiedy siedziałem na lekcji nie wiem od czego ,nie upadłem ani nic nie poczułem żadnego bólu po prostu siedziałem na następnej lekcji i noga mi spuchła nie mogę jej do końca zgiąć(tak do kąta prostego moge a dalej już boli) bo czuje taki jak by ból mięśnia nad kolanem od zewnętrznej strony tego uda , mogę normalnie chodzić i jakoś biegać ale takie coś mnie troche ogranicza czy wiecie co mi może pomóc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
Spróbuj maści rozgrzewających, ewentualnie delikatnych ćwiczeń np. napinanie uda.
Ale jeżeli wciągu kilku najbliższych dni nie będzie poprawy to niezbędna będzie wizyta u lekarza.

pozdrawiam

"Odważni - żyją krótko, tchórzliwi - nie żyją wcale..."

www.pajacyk.pl - nakarm głodne dziecko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest z kręgosłupem?:/

Następny temat

Co na lipo?

WHEY premium