SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
ja też mam skłonności do łysienia ale na szczęście mnie to ominęło... u mnie loxon, nizoral, nisim, saw pallmeto lecą cały czas... - kocham swoją czuprynę

edit: polecam jeszcze maski na włosy,

nie żebym był narcyzem

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-03-22 22:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nizoral też stosuję . Maximus dał ci coś ten loxon czy do dupy jest ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Kurde, niedobrze, niedlugo tez zaczynam cykl w ktorym jest m-drol, a lubie sie nieraz zaczesac na irokezika hehe ;D

Finsater pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Czekamy na F1.08 on jest mistrzem peruki . Niech nam napisze co brać i wcierać, tylko nie inhibitory 5-AR za 2 stówy .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
wez to wy******* uboki sa nie wspolmierne do korzysci qrwa sam zarlem mdrola od cel-a i powei mci ze pare dni wytrzymalem nawet antek jak kiedys zaczalem pare dni na probe tak mnie nie kosil jak to

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Hehe no po 2 dniach prostata jak szyna ale spinało masakrycznie, dobre wino oralne koło tego nie stoi.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1586
a ile brałeś m-drola dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
2 X ed. Ale posłuchaj taty synku i zacznij od jednej w pierwszym tyg.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1586
tak robie 1 ed ale nie ma rewelacji po za wieczornym skokiem cisnienia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No paskudna sprawa. Filomag, omega 3, głóg - 3 X ed, 1 zincas. Po 2 dniach powinno pomóc, głóg dużo daje. Ale jak masz takie coś już przy m-drolu to za h - drola się nawet nie łap.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proanabol

Następny temat

prolo .winstr .clen ,HELP

WHEY premium