SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
jakie macie dobre lekrastwa na obrzek niezytu blony sluzowej nosa ?? pozdrawiam i dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Sudafed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
a czy po takich tabletkach beda naweroty z tym nosem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
A w jakim mechanizmie masz ten nieżyt? Jeśli alergiczny to lepiej leki przeciw histaminowe typu Zyrtec itp. Jeśli to zwykły katar to może wrócić jeśli nie doleczysz infekcji. Tenlek działa zupełnie objawowo nie przyczynowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
tzn tak alergie mam na cos tam ale doktor powiedziala ze nie wplywa to na moj nos lekarz mowil laryngolog zebym zrobil pod katem glebszym badania i obecnie zazywam krople do nosa oraz clarinise ale mam problem ze tam w dziurce sluz zalega Jakie jescze pieniadze nie wchodza w gre moga byc nawet za 2000 aby skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Kup sobie allertec albo zyrtec pobierz przez 2 tygodnie może przejdzie. Jak nie to sobie daruj i idź do laryngologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
bylem u laryngologa i on mi to podejrzewa mialem zabieg na przegrode rtg zatok wymaz z nosa i lipa co to moze byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Jeśli śluz zalega to rozwiązaniem może być interwencja chirurga-laryngologa. Poszukaj drugiego i powinno być po kłopocie. W końcu jak nie alergia to mechaniczna przeszkoda i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
ale mam przegrode zrobiona a ten laryngolog najlepszy w miescie jes i w okolicy wiec To jest ten niezyt ale mam alergie na pyłki drzewa ale co to ma wpsolnego z ta pora roku?? Rok temu takich objawow nie mialem ?? jakie kupic leki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Fachowo przeciw histaminowe 2 generacji czyli Zyrtec lub alertec WZF. Z alergią jest tak że możesz być teraz uczulony na coś dodatkowo bo twoje kochane IgE w obrębie śluzówki nosa zaczęły reagować na coś jeszcze. Robiłeś sobie testy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
testy alergiczne robilem ale ogolnie objawy te rozpoczely mi sie od roku czy taki niezyt nosa zle funkcjonuje na organizm??? co jescze robic???

konkret moze jesc cos skutecznego jakis antybiotyk na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgosłup i kolano

Następny temat

Ból.pod.żebrami

WHEY premium