SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leex

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta napisaleś, że uderzacz aby pokonac chwytacza musi sam znac chwyty i ich używać. A co byś powiedział o tych z shaolin. Nie wiem o nich zbyt dużo, ale widzialem kiedyś o nich program dokumentalny. Pokazywali tam swoje różne style (min styl małpy-wygląda troche inaczej niż ten na ftp:). Wywnioskowałem z tego, że ich styl charakteryzuje się tym, iż ciężko przewidzieć co taki mnich zrobi. Myślisz, że na coś takiego działa bjj? Jak byś takiemu wszedł w nogi, albo wogóle go złapał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
)))

IMHO styl malpy i jacys tam inni pijani mistrzowie dobrzy sa na filmach kung-fu i niemaja nic wspolnego z walka.

Hermann

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hermann uważam, że jesteś niesprawiedliwy. Ci mnichowie ćwiczą non-stop, więc nawet gdyby stosowali styl wróbla uważam, że byliby skuteczni. Widziałeś ich nogi? Przecież one muszą być k****sko skuteczne-a ignorancja to błąd, na kóry nikt kto walczy nie może sobie pozwolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
Ale ja nie twierdze ze oni trenuja lekko - napewno podwzgledem sprawnosci, gibkosci i sily sa dobrzy jednak nie zmienia to faktu ze takie style jak styl malpy sa na maxa odrealnione i traktowac je nalezy raczej jako pokazowki - co innego Sanda.

Hermann

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
nie wyobrazam sobie zeby ktos na sanda walczyl w taki sposob.

Hermann

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ci "mnisi" to zwykla trupa akrobatyczna. Bez zadnych umiejetnosci walki.
Kabu. Moze nas oswiecisz w jaki sposob nie urzywajac chwytow nie dajesz sie rzucic? Stajesz w kiba dach i wrastasz w ziemie?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4784
Przeciez oni sa za***iscie zwinni, nie sadzisz, ze ktos taki moglby odskoczyc or smth, kiedy tylko zobaczy, ze szykujesz sie do wejscia w nogi czy czegos podobnego? Mozecie mnie zbluzgac, ale mysle, ze nawet dobrego capoeiriste trudno by bylo zlapac(jak zlapiesz to baj baj, ale to juz inna sprawa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta czy to nie jest zbyt pochopny osąd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krótko i treściwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja a sporty walki

Następny temat

Pomóżcie zabijaki !!!

WHEY premium