SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwotok z nosa!!! pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bo chrom to jednakmetal ciezki - a jego dawkowanie i rola sa raczej przecenione !! ogolnie 1 tabletka na 2 dni starczy !! takie rzeczy sie w organizmie kumulują - a dosyć tego w powietrzu lata

co do brania wit . E - tak jak na opakowaniu
a pora brania wapna i E - bierz jak chcesz !! ale wapna nie bierz razem ze ZMA

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn ile tej witaminy E bo na opakowaniu nie pisze... jeden tabs ma 100mg, to brac 400mg?
wapna ile? jedna czy dwie tabsy rozpuszczac? np rano i po poludniu czy starczy tylko rano?

a witaminy to lepiej lykac na wieczor, takie co sa w kapsach wszystkie witaminy, czy rano??? a moze i rano i wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witaminę E bierz 1-2 tabletki rano lub wieczorem !
wapno 2-3 razy dziennie ! po jednej tabletce rozpuścić !
chyba ze masz takie do łykania !

teoretycznie to mógłbyś też WIT K brać - bo ta to działa wybitnie przeciwzakrzepowo...ale na razie nie !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
acha i oczywiście załatw skierowanie do LARYNGOLOGA !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Ja mam podobny problem jak biorę kreatynę. "Woda jest zatrzymywana w organizmie przez co krew jest rozrzedzona i jest malo krzepliwa."-tak mi ktoś to wytłumaczył na chłopski rozum, ale nie był to lekarz więc nie wiem na ile jest to prawdą.

Pozdrawiam!

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
woda w organizmie - nie znaczy woda we krwi .... krew ma swoje okreslone parametry które są przez organizm zachowane na drodze różnych mechanizmów

ogólnie bym się zgłosił na jakieś badania -( krew )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6930 Napisanych postów 6464 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59956
ja miałem podobny problem też krew mi się puszczała z nosa sama z siebie ale teraz już nie mam tego problemu sam mi przeszedł i ćwicze troche ale nie leci mi już a leciała i nic nie robiłem samo przeszło więc może potrzeba czasu muwi to na swoim przykładzie

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
samo z siebie to raczej nie leci , a powodów trochę może być ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby ustal mi krwotok na kilka dni a od 2 dni kilka razy dziennie. powiedzialem matce ze ma mnie zapisac do laryngologa. jednak to nie jest przejsciowe.
popytalem sie i sie okazalo ze jednak w rodzinie sa osoby i byly ze slaba krzepliwoscia krwi. ojciec mial takie problemy i czasami jeszcze ma, starszy brat i gdzies tam dalej w pokoleniach. a dodajac do tego kreatyne, gdzie organizm pompuje sie woda to ta krzepliwosc jest naprawde slaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze to być jakiś defekt genetyczny....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieprzyki i znamiona

Następny temat

Ból kości przedraiennych :(

WHEY premium