SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kovacs - pudzianowski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nadal brakuje ponad 20 kg jak to policzyłeś że tam jest 645 lbs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
TY CHYBA LICZYC NIE UMIESZ!!!HEHE!645LBS TO DOKŁADNIE 293 KG I DODAJ SOBIE 12 KG CIĘZSZY GRYF NA PROWADNICY I ILE CI WYCHODZI?????OJ COS NIE TAK U CIEBIE Z MATEMATYKĄ!!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FULLBLOWN na sztandze było 12 talarów po 45 lbs każdy, w sumie 540 lbs, czyli 245 kg plus gryf to w sumie około 280 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
HMMM COS MI SIE WYDAJE ZE ZLE POLICZYŁES TE TALEZE!POPROSTU WEZ I LOOKNIJ NA TRENING JESZCZE RAZ BO MNIE JUZ ****ICA BIERZE!POLICZ LEPIEJ TALEZE BO JA JUZ NIE MAM SŁOW DO CIEBIE!O 2 TALEZE CI SIE POMYLIŁO

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JESLI BYS OGLADAŁ DOKŁADNIE TEN FILM TO BYS ZOBACZYŁ ILE I JAKIE TALEZE TAM SĄ NAŁOZONE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli w serii bierze 305 kg, a na sztandze jest 292 kg, a gryf w prowadnicy jest o 13 kg cięższy, to według twojej wyższej matematyki wynika, że zwykły gryf nic nie waży. Oj coś cieńko z twoją matematyką, obejrzyj se jeszcze raz film he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
OJ ŁAPIESZ MNIE ZA SŁÓWKA STARY!NAPISAŁEM ZE BYŁO 645 LBS(KONCÓWKA TO WAGA ZWYKŁEJ SZTANGI CZYLI OK 20KG) I POWIEDZIAŁEM ZEBYS DODAŁ DO TEGO 12 KG!!CHYBA NIEJESTES NIEWIDOMY!TO CHYBA JASNE ZE JAK TAK NAPISAŁEM TO ZNACZY ZE WLICZYŁEM WAGE SZTANGI!!NIEPATRZYSZ NA TO CO PISZE!NAPISAŁEM CI ZE NIEPOPATRZAŁES DOBRZE JAKIE KRĄZKI BYŁY NAŁOZONE!TY LEPIEJ SOBIE OBEJRZYJ FILM JESZCZE RAZ!!DAREMNA GADKA Z TOBĄ WIDZE!I NA TYM KONCZE TE ROZMOWE!!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Na prowadnicach ? Myślałem że na swobodnych ciężarach, to na luźnej sztandze jakieś 60 kg mniej by było.

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądałem film i jestem na 100% pewny, że było tam 12 talarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JA TEZ OGLADAŁEM TEN FILM HEHE I MASZ RACEJ BYŁO 12 TALARÓW 20 KG ALE JESZCZE BYŁY 2 INNE!A CO DO PROWADNICY ZE JEST LZEJ WYCISKAC TO JA BYM SIE KŁÓCIŁ!A PO DRUGIE TO NIEDZIWIE SIE ZE WYCISKAŁ NA PROWADNICACH BO TRUDNO JEST WYCISKAC TAK WIELKI CIĘZAR W SERIACH BO TRUDNO UTRZYMAC RÓWNOWAGE!MOZNA ROBIC TO NA WOLNYCH JAK SIE WYCISKA PO 1 POWTÓRZENIU ALE NA SERIE JEST TRUDNO I JESZCZE Z TAKIM CIĘZAREM!WIEDZ ZE NA PROWADNICACH JEST WOGÓLE INACZEJ BO JEST JESZCZE OPÓR KTÓRY DAJA PROWADNICE Z ŁOZYSKAMI WIEC WCALE NIE JEST ŁATWIEJ ALBO MNIEJ!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to ma sens

Następny temat

mam pytanie.

WHEY premium