SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kovacs - pudzianowski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
piszesz zebym ci pokazal jakiegos kolesia co wyciska tyle co kovacs itd itp.... Sa ludzie, ktorzy wyciskaja naprawde duzo, jest to potwierdzone przez organizacje sportowe, mozna ogladac fotki z zawodow, niektorych mozna zobaczyc w tv, ale Grega Kovacsa nigdzie nie pokazuja ani nie pokazywali, procz gazety muscle i stron www ! zadna tv ani powazna gazeta nie napisala o wynikach silowych Grega, bo kazdy wie ze to bzdura.

Najsilniejszy czlowiek swiata, to taki, ktory udowadnia swoja sile na zawodach, a nie wypisuje swoje rekordy w gazecie, ktora go sponsoruje lub na video, ktorym zreszta mozna przy odpowiedniej wiedzy bardzo latwo manipulowac oko widza

Dalsza rozmowa z toba to jak walka z wiatrakami, zreszta ton twoich wypowiedzi jest smieszny, poprostu zakochales sie w kovascie i przeszkadza ci, ze ktos nie wierzy w jego rekordy. Najbardziej upartym czlonkiem tej dyskusji jeestes TY

LOL




##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
TO DO CIEBIE I INNYCH NIEDOWIARKÓW NIEDOCHODZI ZE KOVACS MOZE BYC NAJSILNIEJSZYM KULTURYSTĄ NA SWIECIE!CO DO VIDEA KOVACSA TO NAJPIERW OBEJRZYJ SOEBIE JEGO FILM A POTEM MÓW ZE MOZNA PRZY CZYMS MANIPULOWAC!JUZ RÓZNE RZECZY SŁYSZAŁEM JAK ATRAMY ZAMIAST PRAWDZIWYCH CIEŻARÓW!CO ZA BZDURA!CI LUDZIE KTÓRZY TAK MYSLĄ SĄ NAIWNI!A POZATYM TO JA NIEPOWIEDZIAŁEM ZE KOVACS SIE CHWALI ZE JEST NAJSILNIEJSZY TYLKO ZE JA TAK MYSLE!N SAM POWIEDZIAŁ ZE NIETWIERDZI ZE JEST NAJSILNIEJSZY NA SWIECIE!ALE NAPEWNO JEST NASILNIEJSZYM"KULTURYSTĄ"NA SWIECIE!NAPISZE TO JESZCZE RAZ-GREG NIGDY NIETRENOWAŁ NA SIŁE TYLKO ZAWSZE JAK KULTURYSTA!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
lolek twoje argumenty nie dotrą to niego więc zostawmy pana FULLBLOWN-a i jego "boga" kovacsa w spokoju :>

Na Boga jestem tylko lekarzem a nie szpecem od basenów

Na Boga jestem tylko lekarzem a nie szpecem od basenów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
CYC JAKIE ARGUMENTY??????TO NIESĄ ARGUMENTY TO SĄ JAKIES BZDURKI I WYMYSŁY

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
jesli chodzi o jego sile, to mysle ze gdyby np Marcus Ruhl mial za sponsora MuscleTech-a to o nim by pisali, ze bierze 260 na klate 12 razy itd itp, bo MuscleTech wypromowalo sylwetke Gregga piszac o jego wielkich ciezarach poprostu zeby przyciagnac klientow. Zobacz chociazby reklame CellTecha albo jakiegos inneog ich produktu - wszedzie jest napisane jakby to nie wiadomo jaki koks byl czy bog wie co jeszcze, wiec nie dziwne ze o gregu napisali rownie klamliwe bzdury, co wcale nie oznacza, ze Greg jest temu winny - on poprostu ma z tego kase i wcale nie musi udowadniac, ze tyle czy tyle wyciska

LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JESLI CHCIAŁBYS WIEDZIEC TO GREG NIERAZ UDOWADNIAŁ SWOJĄ SIŁE I ROBIŁ POKAZY NA SEMINARIACH ITP!A CO DO TYCH KŁAMSTW TO NAPRAWDE CZŁOWIEKU ZROZUM ZE NIEMASZ RACJI!TAKIE FIRMY NIESĄ AZ TAK GŁUPIE ZEBY WYPISYWAC TAKIE KŁAMSTWA BO ZAWSZE MOZNABYŁO BY TO SPRAWDZIC I SPOWODOWAC BANKRUCTWO TEJ FIRMY!NIEWYPISYWALIBY ZE KOVACS MA TYLE I TYLE W ŁAPIE I ZE WYCISKA TYLE I TYLE BEZ ZABEZPIECZENIA KTÓRYM JEST PRAWDZIWA SIŁA KOVACSA!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
WIADOMO ZE TA SĄ BZDURY CO PISZĄ O KOVACSU ZE ZBUDOWAŁ TO WSZYSTKO NA ICH PRODUKTACH!SĄ TO TONY KOKSU TO FAKT!GREG ANI MUSCLE TECH CHOCIARZ NIEPOWIEDZIELI TAKIEJ BZDURY JAK COLEMAN!W JEDNYM Z Z STARSZYCH MUSCLE COLEMAN WYPOWIEDZIAŁ SIE ZE MOZNA ZBUDOWAN WIELKIE MIESNIE NATURALNIE I ON JEST TEGO DOWODEM!WIEC SAM WYCIĄGNIJ WNIOSKI!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Jak myślicie kto byłby najlepszy gdyby za strongmanów wzieli się trójboiści zza wschodniej granicy np Bondarenko czy Papazow?
Czy Pudzian nadal byłby najlepszy?

metamaker

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Po co gdybac nie wystapia. Pudzian jest najsilniejszym Stronmenen na swiecie i koniec. Chyba wiekszosc z Was widziala to w zeszlym roku na tvn. Jezeli sa zawodnicy godni tytulu MS w SM to wlasnie dzisiaj zaczynaja sie zawody w Zambii i tam moga udowodnic swoja sile.

Pozdrawiam
METROWIEC

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
NIEMOZNA PORÓWNYWAC I GDYBAC CZY COAN WBIŁBY W ZIEMIE KOVACSA ALBO CZY KOVACS POKONAŁBY PUDZIANA TO JEST SMIESZNA KAZDY Z TYCH WIELKOLUDÓW REPREZENTUJE INNA DYSCYPLINE SPORTU!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to ma sens

Następny temat

mam pytanie.

WHEY premium