SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kosc kulszowa?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Otoz juz od kilku lat pamietam ,ze kiedy siadalem na czyms twardym np lawka czulem ze lewa kosc pod posladkami(sa chyba takie 2 ,ktore czujemy kiedy siedzimy (wedlug obrazkow najbardziej przypomina to kulszowa)) jest jakby wieksza od drugiej

W sensie ze czuje dyskomfort kiedy siedze
Jesli napne wtedy lewa noge ta kosc "zaskakuje" i lewa noga jest delikatnie wyzej niz druga Wtedy to juz wgl siedze praktycznie tylko na tej kosci

Mam dopiero 15 lat ,jest mozliwosc skorygowania tego jakimis cwiczeniami??W sumie bardzo mi to nie przeszkadza ,ale na starsze lata moze byc gorzej?

Moze jesli bede grubszy (jestem dosyc chudy) nie bedzie tego tak czuc?

Zmieniony przez - Capek w dniu 2014-03-04 22:38:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
Idź do lekarza niech sprawdzi twoja postawe - możesz mieć "krzywą" miednice a od niej do dużo poważniejszych wad postawy jest niedaleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
kolega dobrwe radzi najpierw lekarz ortopeda potem dobry kine, w twoim wieku da sie jeszcze skorygowac ewentualne anomalie

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stluczony nadgarstek a silownia

Następny temat

czy to lipomastia? pomocy!

WHEY premium