SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie apteczne środki są sensowne na obniżanie prolaktyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Spoko spoko, o tym już na hypciu pogadajcie jak chcecie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
A teraz inne pytanie, co zbija prolaktyne efektywnie, nie zadne b6, a nie zbija IGF-1 bo szkoda HGH ladowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
DeDe_
A teraz inne pytanie, co zbija prolaktyne efektywnie, nie zadne b6, a nie zbija IGF-1 bo szkoda HGH ladowac

Pramipexole
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A możesz wytłumaczyć dlaczego prami jest lepsze i czym się różni od caba? Bo jedno i drugie jest agonistą dopaminy.

bo w dyskusjach Rafał dał kawałek arta, że caber zbija igf, ale tam podawano ludziom od 1mg do 3,5mg week, a żaden z nas nie stosuje takiej wielkiej dawki tygodniowej. 0,5mg na 10 dni zbija prl nawet przy nandro, więc taka dawka też będzie zbijać igf? Skoro tych ludzi badano na 10x większej dawce? Ja dobrze nie znam angielskiego, a na pl forach o tym nie piszą, więc jak by ktoś mi mógł odp, czy każda dawka zbija igf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
O ile dobrze pamietam prami jest bezpieczniejsze na dluzsza mete bo caber jakies skurki uboczne moze spowodowac nie pamietam dokladnie, pozatym prami podnosi troszke gh przez pierwsze 2h od podania takze w przeviwienstwie do caberu nie powinien obnizac igf1 no i do tego jest w hooy tansze. Jedynie dobre z caberem jest to ze wystarczy zapodac 2x w tyg a nie codziennie czy 2x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale podniesienie gh nie równa się z podniesieniem igfu. Są jakieś badania że prami nie obniża igfu? I czy nawet minimalna dawka caberu też zabija igf? Bo ta 3,5mg to wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
zioekt
Ale podniesienie gh nie równa się z podniesieniem igfu. Są jakieś badania że prami nie obniża igfu? I czy nawet minimalna dawka caberu też zabija igf? Bo ta 3,5mg to wiem.

Na zagranicznym forum gdzies czytalem ze ponoc igf tez podnosi.

btw, naprawde myslisz ze mala dawka caberu wplynie jakos nie woadomo jak znaczavo na twoj igf a ten dalej jakos na twoje przyrosty? Dla mnie odobiscie jest to jakos mocno wyolbrzymione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie myślę czy wpłynie czy nie wpłynie, tylko pytam, bo w tych badaniach było, że grupy dostawały od 1mg, a docelowo 3,5mg week i to im obniżało igf, dlatego jestem ciekaw czy dawka 10x mniejsza też ma wpływ na poziom igfu. Bo może jakoś nadmierna kumulacja cabera wpływa na obniżanie igf, a nie każda jedna dawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Na angielskim forum ktos kiedys wstawil badania ze caber obnizyl igf1 ale o ile i jak to sie ma w praktyce to ci nie powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Undestor Testocaps

Następny temat

Odblok po długim cyklu

WHEY premium