SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

infekcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14578
elo. od jakiegos 1,5 tyg nie mam wogole prawie apetytu, troche mnie zoladek chwilami boli, szybciej sie mecze chyba, na wymioty przy jedzeniu mnie bierze. bylem u lekarza dzis podejrzewa ze to jakas infekcja. jutro ide na morfologie krwi i OB. orpocz tego leze do poniedzialu bo kaszle od dluzszego czasu i powiedziala ze to lekkie przeziebienie. mam w srode po lekcjach wpasc beda wyniki i wtedy jeszczepostawi diagnoze.

mial ktos z was podobna infekcje? tak ze mało jadl np. przy wiekszej ilosci jedzienia na talerzu poprostu jakby sie wlaczala blokada i na wymioty go bralo? mam nadzieje ze to przejdzie calkiem bede sie mogl odzywiac jak nalezy, bo juz 2-3kg w dol poszlo.....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja ci moge powiedziec ze jak sie kiedys zatrulam to miesiac normalnie nie jadłam!!!! masakra, 48 kg wtedy wazyłam a mi normalnie ciezko zjechac ponizej 51 coz ci mozna powiedziec,oprócz tego zebys zaczekał za specjalistami ja zawsze jak mam cos nie tak z zoładkiem to po prostu jem tylko wtedy kiedy faktycznie chce mi sie jesc. Nie zmuszam sie do jedzenia i unikam ciezkostrawnych potraw! Wspomagajaco biore krople zoładkowe, no spe i pije gastrosan fix(w aptece taka ziołowa hebata). Z reguły to pomaga, predzej czy póxniej..

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chelatacja

Następny temat

Ból w łokciu

WHEY premium