SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iSatori - Lean System 7

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
Kupiłem dziś białko i jako gratis dostałem spalacz. Nigdy nie słyszałem o takiej firmie i 1 raz na oczy widzę ten produkt. Nigdzie również nie ma informacji o tym cudzie, dlatego piszę na forum, może ktoś słyszał, stosował lub po prostu wie o co chodzi/

iSatori - Lean System 7 (Advanced Metabolic Support Formula)

w składzie widzę ziółka oraz coś co wygląda jak PH, ale nie nie wiem co to jest

7-Keto (3-acetyl-7-oxo-dehydroepiandrosterone)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302


znalazłem tylko taką fotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
info jest na angielskich amerykanskich stronach suplement malo znany aczkolwiek patrzac na sklad odnosze wrazenie ze bedzie dobrze dzialal bierz i nie pekaj
jak tez sie doczytlem nie wplywa na poziom estrogenow /testosteronu
Ps. napisz na priv gdzie kupiles

"7-KETO is a thermogenic (fat burning) compound. Thermogenesis is the production of heat from the body's metabolism: The higher the degree of thermogenesis, the more fuel is burned. Your body's metabolic rate will increase, using up ingested or stored calories at a higher rate.

7- KETO appears to exert its effects on 3 thermogenic enzymes which promote the metabolism of fatty acids in the liver and lead to a decrease of triglycerides in the liver.

Because of its effects on thermogenesis, 7- KETO can be very effective at inducing fat loss. A Randomized, double-blind, placebo controlled study published in "Current Therapeutic Research" followed overweight people who consumed a 1,800 calorie per day diet and exercised three times per week for 45 minutes, as well as those given placebo. Patients taking 7-KETO had an average fat loss of 6.34 pounds, versus 2.1 pounds for those taking placebo. This is a threefold increase in weight loss. The 7-KETO group also had a 1.8% reduction in body fat, vs. only 0.57% in the placebo group-another threefold difference. The increased weight loss in the 7-KETO group was associated with a significant increase in levels of T3 (a thyroid hormone that plays a major role in determining a person's metabolic rate), although the levels of T3 did not exceed the normal range. At a dose of 100 mg twice daily, no adverse effects were reported. Unlike ephedra (ma huang) or bitter orange (citrus aurantium), there were no central nervous system effects from 7-KETO. It appears to be quite safe." mysle ze wiekszosc zrozumiesz tu jest pare informacji

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2010-02-03 11:15:10

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
napisałem Ci na PW, więc jak radzicie najlepiej to brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
take 2 capsules with a full glass of water, 2 to 3 times per day, 30 minutes prior to meals and/or exercise<- wszystko jasne moim zdanie to chyba bedzie kosa spalacz wiec bierz 2 kapsy jak pisza i poki co 2x dziennie a i najwazniejsze nie przekraczaj 6 tabs dziennie

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2010-02-03 11:37:24

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Widze, ze minelo juz pare tygodniu od czasu pierwszego postu, czy mozesz cos powiedziec o dzialaniu tego spalacza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
od poniedziałku zaczynam rzeźbę, więc spalacza jako tako zapodam dopiero od 2 tyg. zaczynając od 1 kaps., co do działania trzeba poczekać jeszcze z miesiąc :P

jeżeli ktoś używał proszę podzielić się opinią, bo produkt jako tako nie znany na naszym rynku jeszcze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
biorę w małych dawkach, bo spalacz traktuję jako dodatek tylko.

Powiem, że szału nima nie ma co porównywać nawet do starego venoma itd., pobudzenie nieodczuwalne, co do pocenia ciężko powiedzieć czy większa gdyż to zależy od rodzaju treningu itd.(przy wczorajszych plecach lało się że mnie niemiłosiernie), o efektach również ciężko narazie mówić, choć właściwie jakie by nie były będzie to zasługa głownie treningu i diety, nie spalacza.

pozd/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko+BCAA+Węgle+Witaminy - co sądzicie o tym zestawie ?

Następny temat

Met-Rx Thermo Crush a nadciśnienie...?

WHEY premium