SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grudki perliste pracia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41292

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
witam czy ktos ma ta przypadlosc, badz czy ktos ja usuwal?

zalaczam foto jak ta teoretycznie niegrozna przypadlosc wyglada...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Perliste_grudki_prącia


jedyny pewny zabieg jest we wroclawiu w klinice gdzie jest laser co2 z tego co czytalem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Gdzie Ty go wystawiasz,że się tym przejmujesz przecież to nie choroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
hehe wiesz co...

moze i nie choroba..

ale to potrafi tak bardzo zniszczyc psychike, ze smialo moge to uznac za chorobe... majac 20 lat i majac chyba 2 okazje aby uprawiac seks bylem zblokowany przez to... to tak bardzo potrafi zniszczyc sposob myslenia ze masakra...

chodzi o odtracenie, ze dziewczyna to zobaczy i powie sorry, lepiej bedzie jak sie nie bedziemy spotykac albo cos... boje sie tego tak bardzo jak niczego innego...

coz z tego ze to niegrozne skoro efekt wizualny jest jaki jest...

zostaje mi zbierac na laser i do wroclawia chyba ze ktos z kielc usuwal gdzies indziej to ale watpie ze znajde kogos takiego na tym forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No to raczej to problem natury psychicznej ale początki takie bywają i każdy myśli sobie czy dobrze wypadnie i wkręca sobie różne rzeczy co kończy się fiaskiem.Jednego boli,że może ma za małego innego,że za dużego,znowuż inny kombinuje czy się tam przygolić ale czy całkiem czy nie.Pomyśl w drugą stronę,te Twoje partnerki takie doświadczone czy biorą się za oglądanie,czy jak?Odstresuj się jakoś albo zmień pozycję haha.Przecież żadna dokładnie nie będzie Cię badać i przepytywać.Myślisz,że mają pojęcie czy takie grudki mają być czy nie,a ja spyta to powiedz,że to normalne,jak sam czytałeś wiele osób to ma to taka uroda jak pieprzyki czy coś podobnego i tyle.Niczego sobie nie wkręcaj i nie myśl za dużo nad tym po prostu jak jest okazja rób co trzeba bo od takich rozmyślań to jeszcze gorzej będzie i wymiękniesz,dosłownie haha,na robocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
ale wiesz dziewcyzna ktora widziala w zyciu juz kiedys przyrodzenie moze sie zdziwic i zniesmaczyc ;/

sam juz nie wiem co mam o tym myslec

jedyne co moze byc pocieszajace to to ze jak dziewczyna bedzie kochac to by to byla w stanie zrozumiec...chyba.. bo chyba zwiazek polega na akceptowaniu wzajemnych wad... czasem za duzo mysle poprostu heh

dzieki za slowa otuchy, ale psychike i tak juz mam zniszczona przez to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Musisz sobie przyswoić jedną rzecz.Jeśli będziesz za dużo myślał i rozważał problemy pod tym kątem to masz większe szansę na niepowodzenie-to proste.Dam ci proste rozwiązanie...zgaś światło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
duży, działa, umyty to nie ma czego się obawiać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
dzieki Panowie

a moze jakas kobieta by sie wypowiedziala co o tym mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Kobiety się nie chcą wypowiadać bo nawet nie wiedzą o co chodzi,pisałem haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
na wszelki wypadek dam ankiete hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
jak już napisał Ci kolega wyżej wszystko leży w Twojej psychice
Co tu jest to zrozumienia, kochania czy nie kochania?
Za bardzo sie przejmujesz, przecież nie będzie raczej oglądać go przez lupe od razu, ani nie każe najpierw pokazać ( no chyba;p )
jedyne co może przeszkadzać wg mnie to Twoje nastawienie, niepotrzebne przeżywanie i wyolbrzymianie problemu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabletki na trądzik..czy warto kupic??

Następny temat

"kolano(ból):(

WHEY premium