SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam powazny problem podejzewam ze mam ginekomastie ostatnia sesie miałem rok temu w skład ktorej wchodzilo - 8 deca, 10 test prol, 200 mety, 6 trofobolanu, 60kaps undestoru. Zmialy sa niewiuelkie ale bardzo kłopotliwe, co mam zrobic zeby sie tego pozbyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
isc do lekarza najlepiej Endokrynologa

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po sesi sie nie zrobilem odbloka bo otym nie wiedzialem czy to jest skutkami tego ze nie mam zadnych przyrostow masy co mam teraz zrobic ?
pisze od kumpla to niejest moj nik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zadnych przyrostow masy ? o co dokladnie chodzi ? po cyklu napewno nei bedziesz mial przyrostow masy, dodatkolo jak nie zrobiles odbloku to nie licz na to ze co kolwiek utrzymiesz z tego co zrobiles na cyklu.

ps. jak juz jestes rok po cyklu i nie masz zadnych przyrostow to lepiej zacznij jesc a nie wbijac

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-09-29 12:01:20

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest juz rok po cyklu i spadł do masy poczatkowej smutne ale prawdziwe a teraz nie morze zrobic nawet centa w łapie ale on je duzo a morze nie to co trzeba.A gdyby mały cykl i odblok?Czy to by coś pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Jedzenie to podstawa... odpowiednia ilosc btw ,+ bil. cal i nie ma cudow rosniesz

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jesli chodzi o suplementy co mu radzisz co powinien kupic zeby zrobic mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
suplementy to dodatek do DIETY.. wiec najpierw niech sobie ulozy dietke a potem uzupelni ja suplami wejdz w dzial odzywianie tam sa posty popodwieszane, wszystko jest wyjasnione

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFO ziom powraca %-)

Następny temat

cykl-omka,prolo,meta

WHEY premium