SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna Extreme Stack

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205


Witam chcialbym sie dowiedziec czegos o tym srodku aktualne opinie i wypowiedzi! Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Hmmm, jestem po przetestowaniu saszetki tego calego Doriana. I co mnie zastanawia, to ze po nim czuje sie tak jak po efce, od ktorej mialem ponad miesieczna przerwe. Owszem, w skladzie niby nie ma nic takiego, ale suplement nie ma tez zadnych atestow w PL, wiec tak na dobra sprawe, to trudno powiedziec czy w srodku siedzi tylko to, co deklaruje producent.
Generalnie rzecz biorac fajnie to dziala, ale zeby wyrywalo z butow, jak to niektorzy twierdza, to nie moge powiedziec:):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
znowu cos od ruskich kupiles i niewiesz co

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mocny - sog nie wchodzi, ale sie nalezy

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
juz nicc

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2008-07-10 01:11:15

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
Dajcie mu żyć he,słuchaj ta efka ładnie klepie,miałem 2 opakowania,po 1 kapsułce jeszcze słabo poczułem a kumple byli zadowoleni ale po 2 to wymiatacz,wziąłem o 18stej (bo o tej godz trenuje) to z butów wyrwało takie przy***anie,całą noc się męczyłem,koledzy po 2 nie spali do rana,polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
super ale nie kazdego kreci nie spanie do rana
sen to najwazniejsza sprawa dla kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
to świadczy o sile środka,dokładniej efedryny,akurat w takim celu był brany,przed zawodami w celu pobudzenia i przed treningami,coś tam w środku jest widocznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tak zgadzam sie to swiadczy na +

jak ktos lubi to srodek wart uwagi

EDIT: aczkolwiek teraz doczytalem to jest wyciag z sida cordifolia, niestety extract ten nie slynie z dobrych opini, do syntetyka sie nie umywa, bardziej siada na bani poprzez ziolowe alkaloidy ale... klepac klepie

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-07-10 13:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
dokładnie,temu jedna kapsułka a chociaż jest w niej 50mg to działa słabo ale na rynku nic lepszego teraz chyba nie ma,lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ano nie ma bo sam szukalem
wszedzie sida cordifolia
tussipect rulez

a powiem taka ciekawostke efedryny zjadlem uhuhu b duzo, amfa tez szla czasem czesto

sprobowalem ostatnio nox pumpa dorian yatesa i piekne dreszcze na treningu, to jest towar 1 klasa na ta chwile dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
Dobrze wiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta do oceny

Następny temat

stanozolol 50mg/ml 10ml

WHEY premium