SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depresja, niedobór wydzielania testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1711
mam podobne objawy ale przyznam ci się od czego! nigdy nie brałem sterów ale tyle ziela ile ja to ty chyba nie spalileś:) i szlugów też jaralem , jaralem i odstawilem i objawy takie jak ty powaga czekam az zejdzie zakwas organizmu i pozbędę się nalogu. I tu mam klucz dla ciebie! tak jak marycha pewnie twoje ''uzywki'' cię uzalezniły to fakt bo sam mówisz że kochasz sterydy,zmieniły ci cos w głowie, zmieniły postrzeganie życia! bez nich nie potrafisz sie już tak cieszyc, bo ich potrzebujesz tak tak to jak bycie na haju! gdy masz to się cieszysz gdy zabraknie substancji w twoim organizmie potrzebujesz jej!!! coś o tym wiem. zacznij życ własnym życiem zastanów się co jest najwazniejsze(dla mnie rodzina) i dziewczyna, z którą ciągle się śmieje i jest mi wesoło! a więc wniosek: zacznij kochać życie jako życie bez substancji, bez zmiany poziomów hormonów(naturalnie owszem), nie wpieprzaj jakis leków na deprechę bo sie pewnie od nich uzależnisz:( acha i zacznij cos kochać i miec cel bo bez tego nie da rady!!! trzym się najweselszy z wesołych:)

węglarka nie chodzi, bo paliwo za drogie, ale na sucho też można czynić postępy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No to są objawy choroby afektywnej, podczas studiow widzialem takie osoby np w Katoqwicahc w zakładzie psychiatrycznym, to nie sa zarty moze to doprowadzic do schizofreni czyli rozdwojenie jazni. Moja rada idz z tym do psychiatry
1

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeste oddawanie moczu

Następny temat

staw skokowy

WHEY premium