SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

decabol 250!?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
mam małe pytanko, mianowicie... przed chwilka kumpel robil mi zastrzyk z decabolu 250 bd i pech chciał ze troche srodka wciekło ze strzykawki i ku mojemu zdziwieniu to kure...wo pachniało jak olej do
frytek!! w dodatku po kilkukrotnym uzyciu. posmakowalem to cholerstwo i dokładnie tak samo smakowało!! moze wie ktos wie jak powinna pachniec ta deca i jaki powinna miec smak w oryginale bo jetem lekko podirytowany i nie wiem czy dalej bic? pozdrawiam

umrę śmiejąc się...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
BD zwłaszcza ich niby nandrolon to fajans i tyle tak samo zreszta jak i wspaniały,rewelacyjny i oryginalny nandrolon IP np..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
moj dobry kolega bił dece z BD. po retnecji mozna wnioskowac ze jest tam jakis test. enan lub jakis mix.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
ale czy ten zapach spalonego oleju jest czyms normalnym bo jakos mi to podpada?

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tak wzieli olej ze smazalni w kolobrzegu
chlopie czy Ty myslales nad tym pyaniem ?
anaboliki robi sie na oleju, olej pacjnie olejem pewnie bo czym mialby zajezdzac?
czy spalonym czy nie spalonym to chyba subiektywnie odczucie
jak uwazasz ze to wyznacznik jakosci to chyba nie jestes na tyle powazny by za saa sie brac

sorry ze czesto jestem tak negatywnie nastawiony ale nie pojmuje bralu logiki w niektorych przypadkach...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
rozumiem ze deca jest na oleju tylko zdziwilo mnie, ze srodek ten pachnie wrecz identycznie jak olej spozywczy i stad moje pytanie. Nie jestem znawca w tym temacie wiec wole zapytac niz wbijac w siebie jakis syf. Sadze ze do tego słuzy forum i nie widze nic niestosownego w moim pytaniu

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
mialem dece z BD i tez w hvj ***aała własnie takim spalonym olejem
podejzane ostro to bylo, okazalo sie ze wy***ka

Zmieniony przez - blasem w dniu 2008-10-26 21:32:30

off

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol jak brac

Następny temat

Dobre samopoczucie na cyklu...mniam, mniam

WHEY premium