SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca-testex-hcg-napo+efp

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
zamawiać stamtąd na własne nazwisko czy bezpieczniej na czyjeś/wymyślone,
nigdy nie zamawiałem z neta znam tą strone ale nigdy się nie odważyłem wolałem od pewnych ludzi ale teraz chyba nie będę miał wyboru
nie znam do końca przepisów prawnych w UK dlatego pytam
i jak tam sie płaci? jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć na te pytania byłbym bardzo wdzięczny i może nagrodzę sogiem (czy jak to tam się zwie) jeśli odpowiedz mnie zadowoli

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak zamówisz na zmyślone nazwisko ?!?!?!
jak ci to przyjdzie do domu ?
może jeszcze na zmyślony adres co ?

ehhh

brałem raz i wszystko siii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
adres będzie ten sam ale nazwisko nie koniecznie to chyba po adresie listonosz wie gdzie wrzucić list a nie po nazwisku chodzi mi o legalność tego wszystkiego. Jak brałeś to powiedz jak to wyglądało, jak się płaci? czy przesyłka na podpis? trzeba się wylegitymować dowodem czy coś? czy normalnie wrzucą list do letterboxu bez podpisu?(jeśli jest jako list)

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poproś o wysłanie paczki usługą poste restante
paczka będzie wysłana na pocztę ( musisz podać adres swojej poczty )
wtedy odbierasz swoją paczkę na poczcie na swoje nazwisko
które też musisz podać prawdziwe , czyli dać dowód
albo legitymację szkolną

nie będzie żadnego awizo itp.

zrób tak jak pisze bo widze że osrany jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
nie zrozumieliśmy się, nie mam nic przeciwko temu żeby paczka przyszła do domu na adres ale niekoniecznie chcę żeby była do mnie, jakby co to mogę się wyprzeć że nie ja zamawiałem tylko ktoś inny i podał mój adres a jeśli zrobię tak jak mówisz to będzie właśnie na mnie. Ale chcę wiedziec czy jak przyjdzie do domu na inne nazwisko to czy nie listonosz nie będzie chciał ode mnie dowodu wtedy to już wole na siebie wziąć przesyłke bo inaczej jej nie dostane. I jak się tam płaci w końcu? powie mi ktoś?

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
wplacasz na konto , i nie boj sie podac swojego nazwiska widze ze troche obsrany jestes.. nawet jak zoll sprawdzi ci pake to ci towaru nie zabierze no chyba ze ktos ci przesle w niewiadomo jakich ilosciach wiec na to 3eba uwazac..

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
zrób jak koledzy radzą i nie sraj żarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
dobra dzięki, nie boję się aż tak jak to zabrzmiało. może po prostu źle się wyraziłem, ok po sprawie. zamówię i zobaczymy, ale jak mnie wsadzą za koksy w UK to naślę ich na Was

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz jeszcze że niejaki VinsSFD z forum sfd.pl
handluje

o boże dziecinada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
to żart był jak by co...poczucia humoru nie macie? ja pytam o stronę prawną posiadania sterydów w UK bo nie znam przepisów a znaleźć coś wiarygodnego w necie trudno jakoś a wy zamiast odpowiedzieć konkretnie na dwa proste pytania to się nabijacie że obsrany jestem. jescze ani razu na tym forum nie otrzymałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi (w różnych działach) a niby wszyscy tacy eksperci! nie będę obsrany jak będę wiedział co i jak! PROSTE?! muszę pisać posty przez 3 dni żeby się tego dowiedzieć zamiast jeden z drugim (ekspertem) napisał mi to wszystko w jednym zdaniu. nie chcecie pomagac napiszcie żebym spadał i tyle albo odpowiajcie na pytania i cisza! jeszcze raz dzięki, mimo wszystko było warto ale moim zdaniem można to uprościć do systemu PYTANIE->ODPOWIEDŹ i życzenia np. wszystkiego najlepszego albo owocnego cyklu czy coś...

!coś za coś!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANABOL 50 OD PHARMY podrubka czy nie!!!!!!

Następny temat

DEK FAKE/ORG ?

WHEY premium