SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca + test mix + masteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

97

Wzrost

183

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

Obwód uda

63

Obwód talii

Staż na siłowni

6lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 2,5gr n kg wegle 4,5 tłuszcze 50gr

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pare cykli zrobiłem zaden z nich nie miał wiecej niz 3 srodki ostati boldeneon tes wino 16tyg zakończony ponad 3 miesiące temu

Opisz swój plan treningowy

split trenuje ruzne zniemiam cwiczenia zmieniam czesto plan

Cel cyklu

masa w miare czysta

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

bold test wino zakończony ponad 3 miesiace temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik szybka przmina materi

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

ekto

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

przysiad max 210, klatka sztangielki wycisk 60kg sztagnielki 5 razy . marwy zadko robie max był 180 dawno temu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
witam wszystkich jak w temacie prosiłbym o pomoc w rozpisce tego cyklu być moze był podobny temat, prubowałem znaleśc ale jednyne co znlazłem to tamaty pozakładane przez małolatów którzy nie mają zielonego pojęcia o tym , same głupoty pwypisywane dlatego zaznaczam juz na wstępie o porady prosze tylko osoby z kilku letnim doswiadczeniem.. (expertów w tej dziedzinie) ok przechodze do tematu ja to widze tak : deca 1-14 tyg 500mg tyg test mix 1-17 lub 18 tyg 650 mg tyg 7-19 tyg masteron 500mg tyg . strzały co 4 dni test z deca ,master co 2 dni mam pare opakowań provironu mysle zeby dozucić podobno warto ale to pydanie do was ?? HCG przybije gdzieś w 6tym tyg i puznej znów za 6 tyg i po cyklu z PCT .. ( soki z primus ray lab ) ankiete oczwiscie wypełnie dodam tylko ze cwicze 6 lat od 3 lat mam stycznośc z dopiniem robie srednio 2 cykle w roku. ost cykl ponad 3 mies temu z góry dzieki wszstkim. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Wygląda dobrze, ale może warto się zastanowić nad nieco innym rozwiązaniem... 2x 15tyg dd + test / od 16... prop + master.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej z odblokoem??

Następny temat

Wino

WHEY premium