SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca + sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
najlepiej bic w barki a jak troche powietrza nic sie nie stanie to zastrzyk domiesniowy nie dozylny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
najlepiej to raczej w poslady

gdzies na forum był opisany dokładnie ten chwyt z powietrzem w pompce by sok nie zostawal po inj w szyjce igly.

sam tak robie i spisuje sie bdb

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
panowie sorry ze tak non stop pisze ale pewna kwestja mi nie daje spokoju, czemu mnie napierdzielaja miejsca gdzie sie kulem?????? nie bezposrednio po strzale ale na drugi dzien :(( czy moj ogranizm sie przyzwyczaij?? jestem juz po 5 strzale 3 byly w uda a dwa w dupsko za kazdym razem odciagalem tloczek

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze byc naturlana reakce i organizm sie MOZE przyzwyczaic, a moze dzoistick robisz z igly i gmerasz jak robisz iniekcje i z tad ból. Wtłaczaj bardz wolno, jak za szybko wtloczysz tez bedzie bolec na drugi dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
olej nabieraj grubszą igłą wtedy bąble nie powstają, nabierając za szybko cienką igłą w pompce powstaje podciśnienie krytyczne dla soku i występuje zjawisko kawitacji( jak wspomniano wyżej gotowanie się soku) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
mam pytanko za mnie 20dni na dece + suscie i sie zastanawiam czy moz nie wejsc za miasiac na tescia?? tak by wygladal caly cykl

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
1-12 deca 1ml co 4 dni

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
1-12 deca 1ml co 4 dni
1-4 susta 1ml co 3 dni
4-12 test 1ml co 4 dni

?? co wy na to??

przeraszam za poprzednie posty ale nie chcacy sie wyslalo a nie umiem edytowac

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ty tak serio? Susta to testosteron. a dokładnie jego 4 estry przez to jest to "mocniejszy testosteron" bo te estry nakładaja sie na siebie i kumuluja stezenie testosteronu we krwi bardziej niz bite e4d inne popularne "testy" (enan, cypio, prop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
a widzisz czyli jednak moja niewiedza jest straszna :(( sorry za glupie pytanie

No pain, no gain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek ? z czym to sie je? +cypio + deka

Następny temat

Redukcja clen+eca prosba o porade fachowcow

WHEY premium