SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca + sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
10 ampow mam suste a dece mam we flakonie 10ml firmy "nandro"

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jakiej firmy? To jest raczaj nazwa substancji, niz nazwa firmy.
Deca to - nandrolone decanonate (- substancja czynna deki), wieć specyfik może np od nazwy substancji nazywać się np nandro 250, albo nandronox, albo np nandroxen, albo powiedzmy decanox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
to ze nandrolone jest substancja to wiem ale jest to na srodku napisane duzymi literami wic myslalem ze to nazwa wlasnie nandro 250

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to nie jest nazwa firmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
dece mam unigena :) to juz chyba jest nazwa :D

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
To masz świetną dece. Obecnie chyba najpewniejsza i najlepsza deca na rynku. (poza oczywiście decą, którą sam weźmiesz z apteki polskiej na recepte). Jak będzie dieta dopięta i sumienny trening to będziesz bardzo zadowolony. Bo nie zapominaj, że rośne się od żarcia, a nie od koksu, i gdy żarcia odpowiedniego nie będzie to nie urośniesz żebyś nie wiadomo co i w jakich ilościach wbijał.

W ogole jaki ten cykl lecisz? Napisz dawki i co ile dni oraz Twoją wagę i staż na siłowni to może coś zmodyfikujemy w tym cyklu, bo środki masz bardzo dobre, zarówno w suscie jak i dece powinno być to co na etykiecie, także szkoda zebyś zje.bał ten cykl.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-05 14:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Przeczytalem caly temat i nie wierze, ze ludzie potrafia nic nie wiedziec na temat SAA i jechac cykl :)
Ja po 2 tyg siedzenia na tym forum wiedzialem wiecej niz niektorzy co zrobili juz 5 i wiecej cykli...
Wystarczy poswiecic godzinke dziennie na przegladanie tematow :)

Aha... Oczywiscie zycze powodzenia i przyrostow mimo wszystko ;)

Zmieniony przez - Immmortal w dniu 2012-02-05 14:27:33

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
Czytanie postów na forum daje dużo wiedzy Immortal, zgadzam się w stu procentach, ale zawsze trzeba ja poprzeć wiarygodnym źródłem z zewnątrz jako ze niektórzy " doradzacze " nie maja pojęcia o czym mówią, a ilość przebytych cykli nie jest chyba wyznacznikiem wiedzy.
Tym niemniej na forum można spotkać starych wyjadaczy i żółtodziobów, i byłoby fajnie gdyby " młodzi mogli liczyć na pomoc albo chociaż zrozumienie, jako ze trafiają sie durne pytania i "znawcy " często zamiast rzeczowo odpowiedzieć wrzucają coś takiego jak i są zadowoleni z siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
mam 20ml deci i wbijam ja co 4dni
30ml susty co 3 dni

wiec jak sie deca skonczy to bede jechal tylko na suscie jeszcze pprzez dwadziescia dni ogolnie cykl zrobie 3miesiace.

staz tojestok 5lat (trojboj)
wiek 21
waga 75kg
zarcie jest, mozenie jestto extra dieta ale jemduzo i z glowa

No pain, no gain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek ? z czym to sie je? +cypio + deka

Następny temat

Redukcja clen+eca prosba o porade fachowcow

WHEY premium