SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca+prop ile?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
wyjdzie ci niecałe 400mg /tydz enana

mozesz nie co 4 ale co 5 dni dac ale czy ja wiem czy to klepnie, nie patrz na ampolki tylko na stezenia ja mam w 1amp irana 250stezenia i bije co 4 dni a dawki sie wybiera pod siebie jak nie poczujesz co 5 dni to sie w****isz i zejdziesz do 4

nolve mniej wrazie czego ale jej nie ruszaj narazie jak nie ma potrzeby jak zaswedzi to 40,40,40,20,20,20,i 10 do samego konca jesli to rzeczywiscie okaze sie gino, tylko moze wystapic od deki kup wit b6 i 600mg codzinnie przez tydzien razem z nolva jesli cos sie bedzie dzialo jesli nie to nie ruszaj tego

po takim cyklu koniecznie hcg i clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
mariansss nic do ciebie nie mam ale walnij się w łeb

on brał aby metke w swoim życiu a ty już mu deke dajesz

do autora:
przybij samego propa 1-8 100mg e2d
lepiej na tym wyjdziesz

tego cyklu z deką nie wykorzystasz a towar pójdzie się je**ć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
przerabialem juz to oskar... no i meta to "nie tylko meta" bo słowo ORAL ma w sobie duza moc plusow i minusow, jak chlopak ma pojecie o silowni zarciu i nie mysli skonczyc kariery szybciej niz zaczal to taki cykl go ladnie kopnie i pojedzie dalej

teoretycznie wlasnie sam prop tez by go jakos kopnal ale ciezko mu bedzie utrzymac to co zrobi no chyba ze suplementacje ogarnia no i te zarcie zapiete na ostatni guzik

jechales osobiscie propa solo?? opisz mi swoje wrazenia... jesli juz tak to do tego jeszcze meta


Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-05-04 16:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
jechałem propa solo i praktycznie pod koniec tyg już efekty czułem(lepsza pompa)
wodą mnie nie zalało jak np prolo
i co więcej nieziemski libido miałem(prop testolic)

moim zd.jak twierdzisz że po propie mu ciężko będzie utrzymać to po długich estrach i w dodatku jeszcze po dece tym bardziej

pewnie kolega nie ma pojęcia jak zrobić odblok co niesie za sobą opłakane skutki(AUTOR)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
odblok musi zrobic konkret bo inaczej sie popłacze jak zobaczy co sie bedzie dzialo masz racje, z propem to prosty temat

wszystko zalezy czego on oczekuje niech sam sie zdecyduje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o odblok??

Następny temat

Pytanko

WHEY premium