SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dalacin c

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc guru,mam takie pytanie lekarka u ktorej bylem stwierdzila u mnie zapalenie gornych drog oddechowych(mam je ciegle-pale papierosy )i zapalenie oboczne zatok i przepisala mi ten lek dalacin c 300mg po kilku dnich czysci mnie srednio ze 4 razy na dobe i dostalem uczulenia na policzkach calr w krostach.odstawic lek czy przebolec do kona zostalo moze ze 3 dni brania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W przypadku, kiedy mamy do czynienia z uczuleniem na lek, tak jak prawdopodobnie w Twoim przypadku - najważniejsze jest odstawienie leku. Wyjątkiem jest ciężka choroba, która niesie zagrożenie większe niż alergia. Odstaw, weź wapno przez kilka dni. Powiedz to swojemu lekarzowi - na przyszłość uchroni to przed kolejnym uczuleniem.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok odstawilem przeczyszczenie jak reka odjol po swietach pojde do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odstawilem ten antybiotyk tak jak mowiles ale do teraz mnie czysci
poleca kg jak nic,bo mam tendencje do szybkiego chudniecia, a co zjem to londuje w kiblu
co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
polecam loperamid - 2 tabletki, a pozniej (po 2-3 godzinach) jedna tabletke po kazdym luznym stolcu.

dodatkowo nie zaszkodzi ci SMECTA - 2-3 razy dziennie przez dwa dni

oczywiscie jezeli nadal meczy cie to rozwolnienie.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok thenx,ale zastanawiam sie czy w jakis sposob nie zatrulem organizmu antybiotykami,bo to zapewne reakcja na ich stosowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
guru a ty co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
a Można go łączyć z alkoholem. niby na ulotce nic nie wspominają ale atybiotyk to antybiotyk ponoć. Dzieki za rade.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze jak się leczysz to się nie truj
po 2 jesli przyjmujesz jakikolwiek lek to powinieneś ograniczyć wpływ innych substancji na jego przemianę , a także wpływ na organizm

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle serca po HYDROXYCUT'cie ???

Następny temat

luzy w kolanie

WHEY premium