SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zwykłe białko bedzie ok?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od jakiegoś czasu regularnie uczęszczam na siłownię. Ważę 95 kg przy wzroście 188cm. Budowa raczej normalne, tylko ten brzuszek:)
Moim celem jest zrzucenie tłuszczyku i lekkie nakreślenie mięśni:)
Trenuję 3 razy w tygodniu, bardziej aerobowo niż typowo-siłowo. W związku z tym, jako kompletny laik mam pytanko.
Czy zażywanie po treningu np. OLIMP WHEY PROTEIN 700G coś da? Podobno słyszałem że nawet jak chce się zrzucić tłuszczyk to białko po jest również ważne?

Trochę poczytałem w necie również ale cięzko uzyskać odpowiedź jednoznaczną. Ew. jako doświadczenie, jak macie jaką propozycję to będę wdzięczny:)
Pozdrowionka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Białko służy do uzupełnienia diety, więc jeśli liczysz że białko w prochu pomoże to spalaniu tłuszczu to nie tędy droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1224
Witam. Każdy mysli że jeśli kupi odżywki to one zagwarantują efekty...... .tomaszwrc dieta i tylko dieta!! Odżywki z czasem a kase przeznaczoną na nie wydaj na diete. Poczytaj troche o podstawach odżywiania, określ sobie kcal, makro i staraj sie ułożyć diete pod siebie

Zmieniony przez - Patryk01 w dniu 2014-10-04 16:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby była jasność, zdaję sobie sprawę że samym białkiem nic nie zwalczę:)
Chodziło mi tylko o to, czy spożywanie po treningu może w jakiś sposób mi pomóc w zwalczaniu tłuszczyku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6758
Jeśli będziesz miał dodatni bilans kaloryczny to nic nie pomoże :P ułóż najpierw dietę potem zacznij myśleć nad suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1224
tomaszwrc żeby było jasno i konkretnie. Nr 1 w zwalczaniu tłuszczyku to ujemny bilans kaloryczny, bez tego tona białka dziennie przed i po treningu nic nie da ;)

Zmieniony przez - Patryk01 w dniu 2014-10-04 20:02:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low Carb na mase

Następny temat

Jaka dieta?

WHEY premium