SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl supra + wino = problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
Witam

Na poczatku nowego roku zamierzam przywalic, drugi cykl ;) pierwszy skladal sie z propa 1-5 50 mg e2d i efekty byly fajne ( czemu 1-5 a nie 1-6? troche ampulek mi sie potluklo w palcach )

W kazdym razie teraz zamierzam walnac:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
owczynek: proponuje bana dla tego pana bo w targowisku tez ludzi naciaga, teraz odkopuje mi temat, i sie podnieca dzieciak.

ps. a pajac to cie moze robil, i co widac spartaczyl sprawe.

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2006-12-26 13:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No nie powiem atmosfere żeś podgrzał, wszyscy chcemy wiedzieć co przybijesz!!

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
fajnie nazwal temat pewnie matemtayk z wyksztalcenia

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-13 00:04:06

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
e0r: kurde wyslal mi sie post, biore edit pisze wiadomosc, chce wyslac a tu juz po 5 sekundach posta mi walneles

Wszystko mialo wygladac tak

Witam

Na poczatku nowego roku zamierzam przywalic, drugi cykl ;) pierwszy skladal sie z propa 1-5 50 mg e2d i efekty byly fajne ( czemu 1-5 a nie 1-6? troche ampulek mi sie potluklo w palcach )

W kazdym razie teraz zamierzam walnac:
Nandrolone phenylpropionate 1-6 e2d 50 mg
Stanabo 3-6 ed 25-30 mg

I bylo by wszystkie fajnie i pieknie, ale slyszalem ze takie cos strasznie ostro zmniejsze libido i odejmuje checi do wszystkiego. Ja bede mial egzamy i nie moge sobie pozwolic na totalna zwale, bo moze nic do glowki niewejsc i nie byc checi, a niechcem ich zawalic tylko teraz tak rozwiazaniem bylo by dodanie propa 1-6 e2d 50 mg, ale niechcem tego zrobic bo 3 srodki to za duzo, na 2 cykl wedlug mnie.. Pozatym od szybkiego przyrostu masy robia mi sie ogromne rozstepy, a z 3 srodkami przyrost ten napewno byl by jeszcze wiekszy.. Jak zaradzic, temu negatywnemu dzialaniu supry, chyba niema innego wyjscia niz dodac troche propa? ale moze bylo by walnac jego sladowe ilosci? jak myslicie ( ps. wiem ze dla niektorych sladowymi ilosciami sa 50mg e2d albo 100 mg ed
) mi chodzi jednak o co troche innego..

Dzieki chlopaki
pozdro

jak ktos cos napisze good, i nie dostal soga odemnie to wrzucam na gwiazdke

Releaser: no matematyk to nie, ale blisko bo wydzial finansow i bankowosci

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2006-12-13 00:09:54

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2006-12-13 00:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Mozna juz pisac?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
1-6 npp 50mg e2d
1-7 prop 50mg e2d
3-8 wino 20-30mg

Cykl za***isty jednym słowem. Nie bój się teścia, jeszcze Ukraina zwiększy export do Polski dzięki Tobie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
walnij 50 mg c2d albo pon sro piatek 50 mg i tez takiej tragedii nie bedzie tescia bedzie krazylo cosik bo nie chcesz byc total poblokowany a na przesadnej masie tez Ci nie zalezy,wiec tylko chodzi zeby byl w sensie on bycia a nie robienia duzego zamieszania w org

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
e0r: cyklik za***isty - i efekty na nim byly by pewnie na maxa za***iste przy dobrej diecie i przykladaniu sie do treningu, tylko ze moja cala rodzina to lekarze i jak ostatnio mnie zobaczyli na urodzinach cioci to juz sie dopytywac zaczeli o co kaman ze mna bo cos przytylem mam mamusie chora i sie denerwowac nie moze a jak by zobaczyla ze synek przytyl z 10 kg co pewnie bylo by mozliwe to by pewnie troche na nia podzialalo, a niechcem jej fundowac jakis nieciekawych przezyc.

Interesuje mnie wlasnie cos takiego lajcikowego jak napisalem wyzej, efekty napewno nie beda fenomenalne, ale mysle ze mnie zadowola, poprawi sie jakos miesnia, napewno troche kg przybedzie bo to 2 cykl wiec powinno byc ok..

Chociaz domyslam sie ze walenie testa 50 mg e4d bedzie raczej mijalo sie z celem i pewnie nie da zadnych efektow.. bede musial sie zastanowic, chociaz sredniawo mi sie widzi te "az" 3 srodki

chociaz widze panowie ze na was testosteron niezle dziala, po polnocy a wy na forum siedzicie w dopingu hehe

pozdro i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
Heh! To po co chcesz brac saa jak nie chcesz urosnąć za dużo to zrób to na samej diecie, odżywkach i suplach (cp zarzuć np) - będziesz wolniej przybierał i wsie oczy będą przygotowane na twe rośnięcie!

Jeśli jednak saa to może weż kombinacje jednego z dwu wybranych przez ciebie środków z propem. Ja proponuje npp+prop a w kwietniu zarzucisz stan+prop przy podkreślaniu definicji na lato.

Edit:

Eor czemu wino 3-8? może lepiej byłoby krócej i skończyć w tym samym weeku co prop? ale to tylko imho...

Z drugiej jednak strony też mnia zawsze ciekawiło dlaczego na SFD nikt nie próbował/proponował połączenia stan+nandro bez teścia inne ''''mniej słuszne źródła'''' podają jako bardzo dobre. Ja rozumiem że dd i ogólna niechęć do wszystkiego może wystąpić ale podobno jakość mięcha niesamoiwita. No właśnie - PODOBNO!


Zmieniony przez - nowac w dniu 2006-12-13 09:10:54

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
nowac : niechcem przybrac za duzo na masie, ale chcem przybrac troche odzywek juz tyle zzarlem kazdego rodzaju od mono, przez cell pumpy i xpandy po hmb, ze moge stwierdzic ze sa praktycznie gowno warte, no przynajmniej w moim wypadku chyba ze ktos ma za***ista genetyke -> znam takie 2 osoby, to oni po nich wygladaja jak po koksie

wsumie moze sproboje tak jak pisalem po 2 najwazniejszych egzamach, moze az te zmulenie nie bedzie tak maxymalnie duze, chociaz jak ja sobie cos wkrece to jest nie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
propionat 1-6 50mg e2d, starzy nie powinni nic podejrzewac...

ewentualnie meta 1-4(5) 15mg ed do tego cynk (zincas forte) 2sz ed - to po to abys wody duzo nie lapal..

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-13 12:22:36

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka

Następny temat

biogonadyl a odblok

WHEY premium