SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na myslenie? ..usuniecie zmeczenia itd..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
co by polecić...hmm...mamy w Polsce troche towaru)

jesli chodzi o Bimanol...to chyba najlepsze co mozna kupić w polskich aptekach. Sam stosowałem i rzeczywiście troche działało ale zrezygnowałem z uwagi na napady psychicznego podniecenia, potoków mysli i bólów głowy.
W swojej historii brałem jeszcze Nootropil (nie działa zupełnie...no chyba żeby zaliczyc biegunkę), cavinton (tak samo jak nootropil nie odczułem działania), Certephoxin (tez nic nie poczułem)...w końcu zrezygnowałem i obecnie korzystam wyłaącznie z kofeiny i kawy. Wydaje mi się ,że to najlepsze i najbezpieczniejsze...
Co innego gdybym mieszkał za granica...tam jest parę dobrych rzeczy:( Niestety w Polsce niedopuszczonych do obrotu...

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co Zwierzu sądzisz o 5-HTP, bo na mnie to działa jak jakiś narkotyk. (tzn. chodzi o siłę i szybkość działania)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
AAAAS JAAAAK !!! dajcie dziewczynie jeszcze kilo prozaku , mariuany itp itd !!! na zdarowie !!! ja do wczesniejszych wypowiedzi ...:
dla mnie numero uno jest ALC w duzych ilosciach , dobra -markowa guarana , l- tryptofan , no i przed snem na regeneracje łba tylko GABA !!! i melatonina poza tym przy okazji chcialbym nadmienic o kawie gotowanej !!!(mega energetycznej ) z przyprawami ktore regoluja funkcje organizmu wg. 5 przemian (z med. chin ), slodzona miodem ... moja mama dietetyk napisala o tym ksiazki ktore sprzedaly sie w ilosci 40tys egzemplarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
lucek...ja nie wiem nic o 5-htp...jak możesz to napisz o tym pare słów))

bimek...znowu długo Cie nie było?
Bimek jak pić tą kawkę...bo ja to jestem naturalista w tej chwili...a kawę kocham)

ewentualnie jesli mógłbym Cie poprosić o tytuł tej publikacji...poproszę mamę o wypożyczenie z biblioteki.

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
zwierzaczku drogi to ty mnie nie widzisz juz o kilku dni ?????!!!! jestem zly , obrazony i w ogole !!!inni mnie widzieli a TY ??? ja siem pojawialam ostatnio od czasu do czasu bo mam - noje girlfriend .. sorry ale wracajac do tematu to jesli kochasz kawe to jestes swoj gosc , ja jestem mega smakoszem i koneserem kawy , jak chcesz wiedziec na temat ksiazek mojej mamy to pisz na moj mail - privatnie . chetnie odpowiem ksiazki dotyczą ogolnie zdrowego zycia i zdrowego zywienia , zgodnego z nasza natura i charakterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Hmmm a ja polecam kombinacje Tyrozyna/Kofeina -> obie substancje dzialaja synergicznie wobec siebie (przedewszystkim znaczacym efektem jest podniesienie poziomu dopaminy i noradrenaliny -> amin dzialajacych pobudzajaco na organizm , a takze zwiekszenie wrazliwosci na te transmitery receptorow je 'wylapujacych'...) oczywiscie o ciaglym stosowaniu magnezu (preperat aspargin z potasem) i witamin (polecam Geriavit pharmaton - zawiera DMAE i ZenSzen) chyba nie trzeba wspominac... to tak z ogulnie dostepnych srodkow... Wyzej wymieniony zestaw (l-tyrozyna + kofeina) pomoze Ci takze spalic tluszcz. jest calkowicie bezpieczny i nie ma skutkow ubocznych...

Pozatym nie ma co sie rozpisywac -> byl juz taki post "stan umyslu" -> wyczerpalismy tam z chłopakami temat....

Co do leków nootropowych na recepte -> nie ma sensu stosowac jakichkolwiek prekursorow acetylocholiny -> jedynym sensownym lekiem tego typu jest Piracetam (Nootropil) jednakze nie ma on zadnego widocznego efektu -> najlepiej stosowac go z jakims pobudzaczem...

A tak wogule to polecam najzywklejszy spacer :) powaznie wiekszosc osob -> szczegolnie w zimie cierpi na niedotlenienie mozgu -> w tym przypadku 20-30 minutowy spacer jest zbawienny dla naszych neuronow :)

BTw--> Zwierzu odezwiesz sie na priva w starej sprawie ? (zalezy mi na czasie :((()

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spacer, che che, dobre Clarity, chyba nie miałeś naprawdę solidnego doła

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Właśnie sobie poczytałem o tym Bimanolu i stwierdzam, że ja bym tego nie łykał. Nie podoba mi się to. Dużo lepszy, zdrowszy, poprawiający dotlenienie każdej komórki i strasznie przyjemny byłby konkretny sex !

Pozdrówa.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym poprostu na miejscu justi poszedl do "Tesco" i kupil bym glukoze cena(za 250g-ok.3zl),RECEPTURA- dwie lyzki glukozy(plaskie) + lyzka miodu + sok z cytryny(wedle uznania do poprawienia smaku) to wszystko mieszamy w wodzie gdzies tak 500ml(1 bidon) = gotowe bezposrednio do spozycia.I co wychodzi taniej chlopaki?

Ostatni beda Pierwszymi ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogrom expertów

Następny temat

bialko na noc

WHEY premium