SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
witam wszystkich

mam w planie kupic wyciag gorny do sciany i tak zastanawiam sie nad tym
http://www.marbo-sport.pl/wyciag-gorny-do-sciany-mh-w008.html
co o nim sadzicie? lub macie jakis lepszy pomysl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
No do najlepszych to nie należy ale zawsze na nim poćwiczy Powiedz ile możesz przeznaczyć na to pieniędzy?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
w danej chwili tak do 200 razem z przesylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
Witaj acdiablito :)
Tak się akurat składa że ja go mam i narazie spisuje się znakomicie :)
Możesz brać spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
i wytrzyma więcej niż tyle ile podaje producent :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej nie polecam , sam wyciąg jest dobry , ale nadaje się do 50 kg taki fitness w sumie ... bo zobacz jak on jest mocowany !!!
nic co jest dokręcane do ściany czy sufitu na kilka śrub/kołków nie jest bezpieczne w 100% ... sam wyciąg pewnie jest ok ( zresztą sam mam sprzęt marbo i se chwalę ) jak masz wyciąg stojący to ciężar opiera się na podłodze a kołki w ścianie/suficie stabilizują dodatkowo konstrukcję kosztuje to trochę więcej ale warto bo posłuży lepiej i dłużej no i bezpieczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
Hauteclair powiem za przeproszeniem "g**** prawda" zawsze jak mocuje coś do sufitu to to sprawdzam , pamiętam jak przy montowaniu założyłem 90kg na wyciąg i się powiesiłem jeszcze na tym i tylko troche się ugięła górna część . Aktualnie jak ćwicze to zakładam 65-70kg na wyciąg .Sprawuje się wyśmienicie :) Możesz brać , nie słuchaj takich durnych opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
wiadomo że trzeba też dobrze przymocować ,bo jak masz 2 lewe ręce ,to jest szansa że może nie wiem "urwać się "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" g**** " i " dureń " ... i wiek 15 lat ! przekonałeś mnie !!!
ale może rozwiej moje ostatnie wątpliwości ok ?
w wyciągu na prowadnicy prowadzony jest ciężar ,oparcie ma na ziemi i tyle , w takim podwieszanym nie i może się przy mniej płynnym ruchu ćwiczącego rozbujać
jak to jest z treningiem każdy wie ... a kołeczek w ścianie cały czas pracuje i pracuje i może pieprznąć ( co innego jak raz weżmiesz coś powiesisz i tyle , a co innego jak ciągle to pracuje )
sam wyciąg pewnie jest ok , jak pisałem , ale nie podoba mi się sposób mocowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
wiek nie ma tu nic do znaczenia , jak masz oceniać kogoś na podstawie wieku to wyjdź , koniec dyskusji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale znaczenie ma opinia moja na te temat i twoja ... ja radzę kupić coś solidniejszego i lepszego ... ty twierdzisz że można wieszać więcej obciążenia niż zaleca producent bo u ciebie działa i to jest argument ... ja mówię że niemożna bo to sie może kiepsko skończyć ... a zalecane 60 kg to mało ... taki fitness jak napisałem ... i to są opinie ... inwektywy to twoja działka , więc drogi autorze ja odradzam model , firma ok .... a i nie kombinuj sam ze sprzętem , wieszczego chcesz i co ci potrzeba i taki kup , jak założysz za dużo i nie wytrzyma to w najlepszym razie brak gwarancji a w najgorszym ustrojstwo na głowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tablet

Następny temat

Najbardziej wartosciowe Białko wg. Georga Faraha

WHEY premium