SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dolega mojemu koledze??????????/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ginomen jak za swych najlepszych czasów.

cały czas się męczysz, niespokojny duchu?

z tym bieganiem z nożem to jest jednak poważne pogorszenie od tego co ostatnio pisałeś.. odyebało ci już na całego. Zgłoś się na leczenie ZAMKNIĘTE zanim komuś coś zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myślę,że gościu ten cały martinezik, czy jak mu tam, pierd...li po prostu 3 po 3. I tyle w tym temacie. Popier....liło Cię kolo i to zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem który czesto pojawia sie na tym forum "dążenie do dopaminowego haju" moze dla wiekszosci z jego poszukiwaczy okazać sie chybiony... dla wiekszosci z tych poszukiwaczy wybawieniem moze okazać sie nie dopamina a własnie noradrenalina-nie tylko dlatego ze jest hormonem jak serotonina którego niedobór czesto wystepuje w zaburzeniach psychicznych ale i równiez z tego powodu ze jej braki czesto manifestują się w zachowaniach ryzykownych które czesto mają na celu zwiekszenie jej poziomu!!! człowiek chory na depresje nie ma zaburzenia w gospodarce dopaminowej!! zas tłumaczenie anhedonii ,braku napędu i ogólnego spowolnienia jej brakiem równiez jest błedne... to własnie noradrenalina -głowny hormon układu nerwowego wraz z serotoniną jest kluczem w terapii u ludzi ze spowolnieniem ruchowym,demotywacja,spadkiem napędu i czesto wystepujacymi -zachowaniami ryzykownymi...noradrenalina jest wydzielana pod wpływem podniecenia,dreszczyku emocji -czesto wiec u osób z jej niedoborem pojawiaja sie zachowania ryzykowne jak hazard,sporty ekstremalne itp.. dopamina to niejako "okazjonalny neuroprzekaźnik" wyzwalany w specyficznych sytuacjach,noradrenalina i serotonina to hormony które cały czas biora udział w czynnym regulowaniu psychofizjologicznych czynnosci organizmu...

a teraz co powiecie na to ze jest jeden szeroko reklamowany suplement i nie tylko który blokuje noradrenaline, tak jest nim PRZEREKLAMOWANE OMEGA 3!!!, po tym g... strzelilbym sobie w łeb, u mnie juz 1 kapsulka blokuje naped zycia ,tlumi wszystkie emocje, robi z ludzi niewolnikow bewz wlasnej woli,

panie S prosze poszukac dokladnie korelacji miedzy nor a omega 3 , o tym sie nie mowi ale to jest wzne, omega 3 blokuje dzialanie euforyczne wszystkich termogeników!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Moim zdaniem właśnie dobrze zrozumiałem twój problem. Jesteś klasycznym przykładem osoby z nerwicą hipochondryczną. Osoby takie bardzo chcą żyć pełnią życia, są pełne zapału i energii do czasu aż coś nie popsuje się w ich zdrowiu (przyczyny z początku mogą być raczej somatyczne, nie wiadomo tego dokładnie). Są one tym bardzo zaniepokojone, gdyż w ich mniemaniu uniemożliwiają im pełne funkcjonowanie. Osoby takie porzucają wszystko i są niezwykle zdeterminowane w poszukiwaniu przyczyn swojego złego stanu zdrowia. Sprawdzają dokładnie wszystkie możliwości jakie przyjdą im do głowy. W wyniku ciągłego skupienia (dochodzi do zawężenia uwagi, nie jest ona kierowana na zewnątrz a całkowicie do wewnątrz w kierunku objawów, zauważane są każde najmniejsze zmiany w ich zdrowiu). W wyniku tego poprzez proces autosugestii narządy wewnętrzne rzeczywiście zaczynają gorzej funkcjonować, objawy nasilają się do ekstremalnego stopnia. Sam sobie więc to wszystko robisz. Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój poprzedni post.

Jeżeli chodzi o naderwania mięśni, to mogłeś ćwiczyć bieganie i pływanie, ale w ten sposób nie wyrobisz sobie mięśni głębokich - rusztowania, które będzie stabilizowało twoje ciało. Stanie się tak jeżeli tylko uprawiałeś/uprawiaś tego typu sporty, a nie chodziłeś np. pograć z kolegami w piłkę, czy nie mieszkałeś w domu, gdzie trzeba było popracować dość często fizycznie. Jak nie będziesz miał rozwiniętych mięśni wewnętrznych ciągle będzie coś ci się nadrywać. Aby mieć rozwinięte mięśnie wewnętrzne musisz być ciągle aktywny fizycznie. Tylko musi to być aktywność gdzie ciało będzie angażowane w różny sposób. Aktywność fizyczna również dobrze wpływa na psychikę i samopoczucie.

W poście, który przypadkiem wrzuciłeś rzeczywiście masz rację, sprawdziłem to, nawet 760mg DHA i EPA zmniejsza wydzielanie neuroprzekaźnika jakim jest noradrenalina, adrenalina nie ulega zmianie. Jednak idziesz złą drogą powinieneś zaprzestać dotychczasowych kuracji, abyś nie skupiał się na objawach. Powinieneś się czymś zająć, aby twoja uwaga skierowała się na zewnątrz. I po pierwsze powinineś się podleczyć u psychiatry (nie piszę tego złośliwie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla wiekszosci z tych poszukiwaczy wybawieniem moze okazać sie nie dopamina a własnie noradrenalina-nie tylko dlatego ze jest hormonem jak serotonina którego niedobór czesto wystepuje w zaburzeniach psychicznych ale i równiez z tego powodu ze jej braki czesto manifestują się w zachowaniach ryzykownych które czesto mają na celu zwiekszenie jej poziomu!!! człowiek chory na depresje nie ma zaburzenia w gospodarce dopaminowej!! zas tłumaczenie anhedonii ,braku napędu i ogólnego spowolnienia jej brakiem równiez jest błedne... to własnie noradrenalina -głowny hormon układu nerwowego wraz z serotoniną jest kluczem w terapii u ludzi ze spowolnieniem ruchowym,demotywacja,spadkiem napędu i czesto wystepujacymi -zachowaniami ryzykownymi...noradrenalina jest wydzielana pod wpływem podniecenia,dreszczyku emocji -czesto wiec u osób z jej niedoborem pojawiaja sie zachowania ryzykowne jak hazard,sporty ekstremalne itp.. dopamina to niejako "okazjonalny neuroprzekaźnik" wyzwalany w specyficznych sytuacjach,noradrenalina i serotonina to hormony które cały czas biora udział w czynnym regulowaniu psychofizjologicznych czynnosci organizmu...

qrva..martinez..jeżeli to jest prawda..to bardzo mi pomogłeś.biorę się do zgłębiania tematu. sam jestem klinicznym przypadkiem tego o czym piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze 1 pytanie..
czy możliwe jest, że po około 20-22 godzinach picia alkoholu (od ok 21 do 18 następnego dnia), nocy podczas której nie zmrużyłem w ogóle oka (nie próbowałem - cały czas byłem 'aktywny') - właśnie nastąpił wielki wyrzut noradrenaliny? czy to był jakiś inny stan ? jak można go wywołać w sposób mniej grożący zgonem niż całodobowe picie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mr kultura , to zalezy jak sie czules wtedy,opisz ten stan dokladnie,, zreszta zalezy od osoby czym zostala zalana, pewne jest natomiast ze zmuszenie sie do braku snu przez 2 dni, tlumi nerwice i depresje, a organizm zalewaja endorfiny i czlowiek czuje sie jak na haju
omega 3 jest wrtogiem noradrenaliny , to pewne , a sa osoby których jedynym napedem jest wlasnie noradrenalina i bez niej sa martwi psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lifer wszysco co piszesz mialo by sens gdyby nie to ze nasz swiat jest inny niz sie wiekszosci wydaje, a co powieez na to ze ta cala psychiatria psychologia nie usuwa przyczyny, sa rzeczy w ktore nie uwierzysz jesli nie doswiadczysz
na poczatek obejrzyj sobie to


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówiłem, że gość ma nasr...ne w bani.. Najpierw pisał ,że niby o koledze, teraz niby chodzi o niego, teraz jakieś filmiki wrzuca, SZOK!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapalenie kaletki podrzepkowej - zimne, czy ciepłe okłady?

Następny temat

Zbita(?) kość ogonowa

WHEY premium