SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty do joggingu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
no wiesz co kobito
W Krakowie butow nie ma????????
A odemnie z Czestochowy wszyscy do Krakowa po buty jezdzo heeeeh bo niskie ceny.

Kupuj niki, reeboki,z a adasie jak masz wiecej keszu

a takie buty to gdzies w granicach 150 - .... dla panny

pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tu wyczuwam jakieś szowinistyczne zapędy

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
orzesz kurnasz niedoczytalem
powodzenia na maturze zycze

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a oto koniec tej bajeczki:

kupiłam w końcu reeboki reply DMX i są przecudowne
wreszcie nie czuje w głowie jak biegam takiego "łup, łup"
hehe, zatrudniłam chyba cały personel sklepu, przymierzyłam z 15 par, pobiegałam po sklepie, hihi, cóz jestem wymagającym i upartym klientem w każdym dziękuje wszystkim za pomoc)))))))))))))))))))

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoczku, szkoda że już kupilaś - poleciłbym Ci buty New Balance, a szczególnie model damski W 715 GB. Można kupić wysyłkowo, przez net, ze strony http://www.newbalance.pl lub http://c2000.pl/nt-bin/newb/index1.asp Kosztuja przez net 249 zl i tu paradoks - jest to DROŻEJ niż w warszawskim sklepie (ja za swoje, model 1020 zaplacilem w sklepie o 80 zl mniej niz kosztuja na necie!). New Balance to firma bardzo znana w USA, mniej w Europie, ale jej buty są bardzo porządne i jednak tańsze od wszechobecnych i drogich Nike'ów, Reebook'ów czy Adidasow.
PS. Jesli profil nie kłamie, to wszystkiego "naj" z okazji urodzin


Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuję)))) a new balance tez przymierzałam, ale nie maiły takiej amortyzacji jaka mi pasowała i nie było dobrych na moje podbicie(mam bardzo głębokie to wyżłobienie pod stopą(hmm czy to się własnie nazywa podbicie??)
ale dziękuję za radę...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze że ze swoich obecnych butków jesteś zadowolona :) Mnie po zakupie butów New Balance minęły problemy z kolanami. Buty tej firmy występują w dwóch odmianach - jedna na niskie, druga na wysokie podbicie, (oznaczenia A lub B) - problem niestety w tym, że tych na wysokie podbicie jakoś w sklepach nie uświadczysz :(
Miłego biegania w nowych butach :)

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i te reeboki nawet nie były takie strasznie drogie (z, hmm kolezeńską zniżką )

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
0 19.00 ide biegac
:]]]]]]]]

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no to powodzenia moge pobiegac duchowo z Tobą
teraz się przerzuciłam na rano

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rowerku

Następny temat

ryż czy kasza?

WHEY premium