SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biale plamy na paznokciach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
A co moze brak wapna jednak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4364
Te białe kropki spowodowane są brakiem cynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Teorii jest wiele - od braku witamin / cynku / żelaza / wapnia / magnezu / soli mineralnych / substancji odżywczych, poprzez drobne mikrourazy mechaniczne, a skończywszy na bielactwie prążkowanym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
białe plamy na paznokciach to wynik niedoboru cynku oraz innych pierwiastków sladowych

wszelkie pytania na temat zdrowia i opowiedniej suplementacji-kierujcie na mojego maila-specjalistka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a takie rowki na paznokciach?
poziome kreseczki/wglebienia

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
czesc,na wstępie powiem ci ze nie jestem alfą i omegą ale pogrzebie popytam i dam ci odpowiedz,ponieważ zawsze doradzam ludziom tylko wtedy,kiedy mam potwierdzone informacje..
daj mi kilka dni...ok?
pozdrawiam

wszelkie pytania na temat zdrowia i opowiedniej suplementacji-kierujcie na mojego maila-specjalistka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
oki, lap soga

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
ok Molu86,mam kontakt z wieloma osobami ,które bardzo często pytają o różne dolegliwosci..są to ludzie którym farmakologia nie pomogła i szukają pomocy w suplementach
żeby być bardziej wiarygodna powiem że moje dzieci dostają tylko suplementy określonej firmy nie wiem czy na forum mogę wymienic jej nazwę..nie podaję żadnych antybiotyków,poza tym wyciągnęłam moją córkę z poważnej dolegliwości jaką było wypadanie odbytu,dlatego jestem pewna produktów ,które polecam

co do twojego pytania -rowki ,wgłębienia na paznokciach są wynikiem niedoboru minerałów różnego rodzaju,aby się ich pozbyć powinieńeś pobrac minerały..co najmniej 3miesiące ,bo tyle potrzebuje czasu komórka na odbudowę
jesli chcesz wiedziec co to za firma i suplementy proszę o maila
pozdrawim serdecznie ala

wszelkie pytania na temat zdrowia i opowiedniej suplementacji-kierujcie na mojego maila-specjalistka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mozesz podac nazwe, tzn. moze Pani podac nazwe tak mi sie wydaje
w razie czego skasuja wypowiedz i tyle

wracajac do tego co przeczytalem - mam diete, odzywiam sie w miare dobrze, wiec czemu to mam? ludzie ktorzy sie zle odzywiaja tego nie maja? czego oni dostarczaja a ja nie? tu chodzi konkretnie o jakas witamine/mineral?

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-12-17 17:47:31

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15

wszelkie pytania na temat zdrowia i opowiedniej suplementacji-kierujcie na mojego maila-specjalistka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błonnik

Następny temat

"POTOP"

WHEY premium