SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania laboratoryjne-redukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez 2 miesiące prowadziłam niezbyt rozważną dietę. Niby były warzywa, owoce, nabiał ale dzienne spożycie wynosiło około 1000 kcal.
Ostatnio przy oddawaniu krwi dowiedziałam się że mam niską hemoglobinę. Ogólnie czuję się słaba, wyczerpana, mam skurcze.
Teraz prowadzę rozsądniejszą dietę, jem inaczej bo zrozumiałam że 1000 kcal dziennie to za mało.
Jednakże chciałabym zbadać krew dokładniej, obawiam się że morfologia to za mało. Co powinnam dokładniej zbadać? Hormon tarczycy, mocz czy może jakieś poszczególne pierwiastki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tzn pod jakim kątem chcesz ja badac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
tzn pod jakim kątem chcesz ja badac?




Pod kątem niedoborów (skoro moja dieta była tak niskokaloryczna to pewnie brakuje jakiś pierwiastków) i pod kątem hormonalnym (myślałam o zbadaniu poziomu kortyzolu i TSH). Nie wiem do końca które badania byłby konieczne a które zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wykonaj:

Morfologia,
Rozmaz,
OB,
Próby wątrobowe,
Lipidogram,
Jonogram,
Glukoza,
Mocz,
CRP,
TSH,
Żelazo,
Vit.B12

+ pomiar ciśnienia oraz ekg.

Jak dawno nie było rtg płuc oraz usg j.brzusznej to również to.

Masz niezbędny komplet żeby ocenić czy wszystko z Twoim organizmem jest OK.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia pourazowa

Następny temat

Dziwne swędzenie

WHEY premium