SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle mięśni i kości

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu po zazywaniu spalaczy zaczelo bolec mnie cale cialo, bol jak na grype, ale wiem, ze to nie grypa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nalezy odstawić spalacz i sprawdzić czy przejdzie jak nie to do lekarza, jak przestanie to ponownie zacząć brać spalacz jak się znowu bóle pojawią to będzie oznaką że spalacz tak działa co mnie dziwi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
Może jest to spowodowane uczuleniem na któryś ze składników ?
Zrób tak jak pisze kolega wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
witam, mam problem - rok temu bralam tabletki acaiberry 900 - jedno opakowanie, po czym slimette 2 opakowania cwiczylam czesto, ale tylko w domu: step i brzuszki i po jakims czasie zaczelo bolec mnie cale cialo, nie wiazalam tego z braniem tych tabletek, po roznych wizytach u lekarzy wlacznie z badaniem reumatologicznym, zaczelam sie czuc lepiej po zestawie ziol i oczyszczeniu nerek rowniez herbatkami ziolowymi. Od 2 miesiecy chodze na silownie okolo 3/4 razy w tygodniu i od 3 tygodni biore hydroxycut max i wszystkie bole wracaja, to bol jakby mnie grypa lapala, stan podgoraczkowy, ale wiem, ze to nie jest grypa. Zastanawiam sie skad taka reakcja? Prosze o porade, bo chce nadal cwiczyc, chudnac i nie wiem skad taka reakcja. Dodam, ze chudne wolno dopiero 2 kg i pije bardzo duzo wody, do tego nie mam specjalnej diety jem mniej, ale nie gloduje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bez spalacza też da się chudnąć jak Ci nie służą tego typu preparaty to zrezygnuj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
Bez spalaczy też się da ! ;)
"jem mniej, ale nie głoduję!".. jem dużo ale nie za dużo ...
Oblicz sobie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i stopniowo obcinaj kalorie, jeżeli na to jesteś za leniwa to my nic pomóc nie możemy :)
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
te tabletki z zeszlego roku to bylo nieporozumienie, ale spalacz mialam nadzieje, ze pomoze mi sie bardziej wypocic, gdyz mam z tym problemy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
tyle, ze na wartosciach kalorycznych trzeba sie znac, na roznych stronach pisza rozne rzeczy, mozesz mi polecic jakas dobra strone? Nie znam sie nad tym i chetnie poslucham dobrej rady. Poza tym jesli nie dowiem sie czy to alergia na jakis skladnik czy reakcje organizmu na zbyt duza ilosc treningow to za chwile juz wogole nie bede nic robic, bo z wiecznym samopoczuciem jak na grype nie da sie chodzic na silownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elastopatia

Następny temat

SIŃCE POD OCZAMI

WHEY premium