SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w pośladku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
1,5 roku temu ukłuło mnie w pośladku,po tygodniu ponownie. Kłucia pojawiały się coraz częsciej i intensywniej. Neurolog nic nie stwierdził. 6 miesięcy temu bóle były już nie do zniesienia, bardzo silne gwałtowne kłucia pojawiające się podczas chodzenia. Bóle są tak przeszywające ze mam wrazenie paraliżu na kilka sekund.
Rezonans magnetyczny częśli lędzwiowej wykazał lekkie przesunięcie krążka lecz ortopeda stwierdził ze nie ma to wpływu na ucisk nerwu tylko więzadła i nie powoduje to takiego bólu jaki opisuje. Opis z rentgena "lewostronne skrzywienie kręgosłupa lędzwiowego z rotacją trzonów".
Przeszłam laseroterapię, krioterapię, masaze u fizjoterapełtów, ćwicze każdego dnia w domu i nie ma efektów. Dolegliwości zmieniają się tzn ból pojawia się głównie w lewym pośladku choć ostatnio coraz częściej w prawym. Głównie kłucie w górnej cześci pośladka blisko kości ogonowej czasem pod pośladkiem a czasem cmienie całego pośladka z podudziem i cześci lędzwiowej pleców.
Dodam ze jestem kelnerką i pracuję po 9h dziennie.
Co mogę jeszcze zrobić zeby sobie pomóc bo lekarze wysyłają mnie do domu z komentarzem ze 90% społeczeństwa ma takie problemy..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNE - Wczoraj trening, dziś silny ból brzucha.

Następny temat

Biodra-ogolnie

WHEY premium