SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aerobic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63
czesc.jesli mozecie i znacie jakies stronki z filmikami na ktorych sa cwiczenia aerobic i inne ruchliwe to poprosze bo nie stac mnie aby isc do klubu a mam spooooro kg do pozbycia sie. bede wdzieczna. caluski...

forever you & me...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
slimaczek ja niestety takich stronek nie znam i pewnie z tego co zauwazylam nikt nie zna stronek z aerobikiem moze po prostu kup sobie kasete vhs z aerobikiem uprzedzam ,ze nie sa one drogie a jest duzy wybor naprawde ale decyzja nalezy do Ciebie pozdrawiam Cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63
hej.na forum czytalam ze w swiecie porad sa plytki z cwiczeniami 1.TCB i 2.Fat Burning. wlasnie je dzis kupilam i to za jedyne 9,90 taniocha. jeszcze ich nie testowalam ale jak tylko sie zmacham natychmiast napisze czy warto sobie to kupic. dzieki. pozdrowki & kiss.

forever you & me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slimaczek, daj znac, czy bylo warto i ew. podaj adres, gdzie kupilas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
angeli - > mozesz to dostać w każdym kiosku , który jest dobrze zaopatrzony... kolporter(chyba tak to sie pisze) + empik... na 100% tam to jest...a kaset z aerobikiem jest na prawde duuużo...

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie potrzebuje, cwicze w Gimnasionie, ale mam taka jedna Malą, ktora mieszka, jak sama mowi, w Smętowie, i zapomnij o fc albo trenerze, a jak mam jej wytlumaczyc, co to są rozpietki, rozumiecie, laski, nie? Mysle, ze empik to bedzie dla niej dostepny, ale w najblizszym wielkim miescie...Gdyby byl jakis sprytny adresik ze sprzedaza wysylkowa, zaraz bym jej podeslala. Pomyslcie, Babki, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
heh no to w takim razie problem...moze jak zauwazysz ta gazetke w kiosku czy empiku to spisz adres internetowy wydawnictwa- zawsze mozna tak zamawiac numery archiwalne...niestety nie mam takowej gazety...

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, nie ma dramatu, Shape jest w kazdym kiosku, ale chodzi o cos bardziej kompleksowego, bardziej profesjonalnego, rozumiesz, nie? Pomysl ze spisaniem adresu jest oke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
A czy ktos widział sierpniowego Shape'a bo u mnie w mieście w tym miechu go nie ma ? Może już go nie sprzedają ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
Nie przestali go wydawać.Ja mam sierpniowy nr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
również mam sierpniowy ale niestety moim zdaniem gazeta wiele straciła odkąd zniemiono redaktora...

..Mo` NRG...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z piersiami

Następny temat

Wypadek Joanny Skowronskiej przy...

WHEY premium