SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"casting punch"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Trafiłem ostatnio na coś takiego:



Zaciekawiło mnie bo wcześniej się jakoś nie natknąłem na podobną technikę. Co o tym myślicie? Uderza ktoś z was w podobny sposób? Macie jakieś doświadczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawa technika, ale wydaje mi sie ze bardziej tutaj chodzi o element zaskoczenia niz sile ciosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Miałem takie uderzenie na boksie. Dość mocno siada.
Ćwiczyliśmy to w akcji 3 ciosów:
Lewy i prawy prosty
i po prawym na odchodne lewy z takim wykręceniem.
Na początku nie podchodziło mi to zbytnio ale jak się nauczyłem całe ciało w to wkładać to niezła petarda szła


Edit: to coś w stylu długiego sierpa tylko zmienia się powierzchnia którą uderzamy

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-01-17 22:21:20

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
No właśnie bo z kumplem trochę to "testowaliśmy" i pchnięte dobrze barkiem + skręt tułowia całkiem porządnie trzepie.
Na początku jakoś ręka nie chciała przywyknąć, bo dość to nietypowe, ale potem już wychodziło coraz lepiej.

Jemieljanienko ładnych parę razy posyłał takim uderzeniem na deski. Cale serie takich uderzeń w jego wykonaniu można zaobserwować więc chyba sprawdza się w większym zakresie niż "element zaskoczenia".

Mnie głownie zaciekawia właśnie pozycja dłoni przy uderzeniu.

BTW, IMO kolesie na filmiku chyba trochę źle pokazują. Lepiej się dokładniej przyjrzeć jak to robi Jemieljanienko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Uderzasz zewnętrzną stroną rękawicy. W każdym razie całych serii takimi ciosami bym nie robił. Tylko sporadyczne uderzenia ale co kto lubi

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Cieśliński vs. Rafał Simonides?! K-1 World GP 2010 In Warszawa.

Następny temat

Rozciaganie - pare pytan.

WHEY premium