SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fundacja Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 3991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Konkurencja dla fundacji GROM ?

http://www.fundacjaszturman.pl/ 

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Panowie parę lat temu miałem sytuację gdy musiłem podskoczyć z kilkoma chłopakami na wsparcie ochrony na hotelu w którym zaczęli rozrabiac Ruscy. Uspokoiliśmy towarzycho i pro forma zostalismy jeszcze przez jakiś czas na obiekcie. Aby nie straszyć innych ludzi siedzielismy sobie w pokoju na parterze. W pewnym momencie otwieraja się drzwi do do tegoz pomieszczenia ładują się "kominiarze". Najpierw delikatnie zaklinowali sie w drzwiach bo chcieli wejść na hak i spieli się oporzadzeniem bo drzwi nietypowe były (mniejsze niż 80) a potem nikt nie zerknął za drzwi które otwierały sie do srodka. Rozbroili moich chłopaków, ułozyli klamki na stole i sprawdzali z zezwoleniami. A ja za drzwiami. Posprawdzali i już im mieli oddawać kiedy spytałem czy mnie nie sprawdzą. Wyobraźcie sobie oczy tego który stał plecami do drzwi i do mnie. Zajęły mu one (oczy) cała przestrzeń otworu w kominiarce. Nie pytałem ale pumpersa to chyba zmienił.
Kazdemu w stresie może trafić się "babol" więc oceniajmy to bardziej na chłodno, tym bardziej, że to tylko filmik kręcony dla TV.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
chyba nie do końca, bo fundacja Grom, przynajmniej tak mi się wydaje, wspiera tylko byłych GROMowców. Ale mogę się mylić.

notabene - ta strona to jakieś nieporozumienie.

No i porażką maksymalną jest to, że fundacja ma zamiar świadczyć pomoc również funkcjonariuszom CBA ...

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-06-19 16:03:25

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
A niby dlaczego nie ?

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
a co oni prowadzą za działania specjalne? banda osiłków zatrzymuje o 6 rano w kominiarkach 60-letniego Lwa R. i eskortują go pod długą bronią do prokuratury i sekcji aresztowej?

a może prowokacja na posłance Sawickiej? przecież to najbardziej haniebna akcja w historii polskich organów ścigania (abstrah**ąc od tego, czy zarzuty wobec niej są zasadne czy nie, bo to zupełnie odrębna kwestia).

śmiech na sali...

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-06-19 16:43:50

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Nie będę sie wdawał w politykę bo bym musiał trochę cierpik słów powiedzieć na temat obecnych słuzb i ekipy rzadzącej, a po co.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
oj zwolennikiem PISu mi zaleciało hehe

nie wdając się w politykę (bo nie o to tu chodzi przecież) jakie widzisz uzasadnienie dla objęcia pomocą fundacji ds. pomocy byłych członków jednostek specjalnych również funkcjonariuszy CBA?

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-06-19 18:26:52

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"zwolennikiem PISu zaleciało??" czyżbyś selekcjonował ludzi na gorszych i lepszych ze względu na ich upodobania polityczne?? Wydaje mi się że Polacy mają prawo głosować na kogo chcą ,a sądząc po twojej wypowiedzi całe g**** znasz się na polityce i jesteś zwykłym populistą .........reprezentującym niezwykle "wysoki" poziom intelektualny i wręcz niemożliwym byłaby próba manipulacji twoją osobą w jakikolwiek sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jak masz mnie obrażać to wyjdź, bo dyskutujemy tu na tematy zgoła nie polityczne.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
A choćby dlatego, że mają w swoim składzie pododdziały realizacyjne, które jakby nie patrzyć należą do jednostek specjalnych

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Specem nie jestem ale mysle ze zolnierze i Funkcjonariusze Sił Specjalnych wiecej ryzykuja w swojej pracy niz funkcjonariusze CBA, ale moge sie mylic?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Idąc do roboty nigdy nie wiesz na co trafisz. Ci co pojechali kilka lat temu na realizację do Magdalenki też jechali na ujęcie nie na wojnę.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjne rozciaganie

Następny temat

A może byśmy się spotkali?

WHEY premium