SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięcie barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
siematez sobie zwichnalem bark,wczoraj drugi raz,boksu mi sie zachcialo... niech mi teraz ktos powie co moge zrobic po zdjeciu gipsu zeby tego uniknac w przyszlosci???jakies odzywki wzmacniajace stawy,rehabilitacja?bo ze sportu i cwiczen napewno nie zrezygnuje,a glupio bedzie grac w pilke z kumplami i gubic bark po kazdym upadku albo nie daj boziu w czasie ostrzejszego zrywu do biegu... a teraz jeszcze ten pancerz przez minimum 4 tyg...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
Witam ja tez sobie zwichnalem bark 3 tygodnie temu wczoraj bylem sciagnac gips i lekarz mowl ze jest wszystko ok ale do treningu tajskiego boksu bede mogl wrocic dopiero za minimum pol roku:/majkel4a1 co do odzywek to moim zdaniem najlepsza bedzie glukozamina lub kolagen sam to biore.Ale skoro Tobie drogi raz wyskoczyl to bedzie Ci ciezko wrocic do cwiczen.A co do rehabilitacji to najlepiej samemu rozruszac reke po zdjeciu gipsu-mi tak lekarz kazal bo ja wiem do jakiego momentu moge podniesc reke a rehabilitant nie ale to juz Ci powie ortopeda czy masz sam ruszac czy Cie wysle na rehabilitacje.Ale szczeze mowiac to ja sam sie boje go ruszac wczoraj juz troche probowalem go ruszac to mialem wrazenie jak by mi mial znow wyskoczycogolnie mowiac to LIPA wszystkie plany mi sie pokrzyzowaly odnosnie sportupozdro

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
no ja tym razem mam wrazenie ze mi zle nastawili ten bark,bo juz drugi tydzien w gipsie a ciagle boli i mam wrazenie jakby mi sie ta kosc przestawiala z kazdym ruchem,i ciagle to wrazenie rozrywania stawu,ble...co mnie dziwi bo pierwszym razem wogole czegos takiego nie odczuwalem...a teraz mam ten gips jakis taki luzny w tym barku...a na Twoim miejscu ja bym uwazal z tym boksem,bo o kolejny raz niestety naprawde latwo...mi wlasnie wypadl podczas boksu,a mialem 1,5 roku przerwy i myslalem ze nic mi nie moze sie juz stac,to zrobilem sobie sparing i zonk...wiec uwazaj...no niestety taka kontuzja krzezuje wiele planow,i nie tylko sportowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
a byles z tym u lekarza??jak nie to lepiej idz i powiedz ze ten gips jest luzny i kosc Ci przeskakuje.Co do trenowania to nie chce przestac.Lekarz mowil ze za pol roku moge zaczac ale na poczatku mam spokojnie, bez nadmiernego forsowania tego barku.Ale ja zastanawiam sie nad operacja artroskopowa(jezeli mi drogi raz wyskoczy)tylko ze ciezko bedzie z kasa wiec chyba juz teraz zaczne odkladac heh.Pozdrawiam

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
no wlasnie chyba musze sie wybrac,ale jakos nie przepadam za lekarzami...ja proponuje ci stopniowe wzmacnianie miesni barku,dopiero jak bedziesz pewny ze nic sie nie stanie powrot do treningow!bo pol roku to jednak troche krotko do takich sportow,nie chce straszyc ale po operacji tez podobno wypada...w stawie biodrowym taka operacja jest naprawde skuteczna,ale w barku podobno lipa bo panewka nie jest tak gleboka...ja zycze ci zeby ci wiecej bark nie wyskoczyl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Mi miesiąc temu wypadl 4 razy w ciągu dnia myślałem że z bólu nie wyrobie.No a teraz czeka mnie operacja ciekawe czy coś to pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
4 razy w ciagu dnia? bajki lecialy o 19

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
no to widze ze juz skonczyles ogladac. gralem w pilke i stalem na bramce i kiedy sie rzucilem wypadl mi bark wtedy nie wiedzialem ze to moze byc bo nigdy nie mialem czegos takiego ale zaczalem sie turlac po ziemi i samo mi wskoczylo. i mialem tak 3 razy pod rzad ale za 4 musialo przyjechac juz pogotowie. I co dalej nie wierzysz???????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Tak,juz skonczylem ogladac.

Gdyby Ci naprawde wypadl bark,to ciezko byloby Ci samemu wstac z boiska,nie mowiac o rzucaniu sie czy nawet bieganiu czy chodzeniu.I co,wstawiles go sobie i grales dalej mecz? (twardziel) i tak 4 razy w meczu sie turlales i za kazdym razem wypadal i sam go sobie wstawiales i grales dalej..? ta...

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
sluchaj nie wierzysz twoja sprawa. Mam kumpla ktoremu pare razy wypada w miesiacu wtedy podchodzi pod szafe uderza o nia raz, drugi barkiem i jest ok. idz i spytaj sie lekarza czy sa takie przypadki skoro myslisz ze wszysto wiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukozamina

Następny temat

Beta karoten a samoopalacz

WHEY premium