SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobi mi ktoś ławeczkę ?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Szukam kogoś kto robi profesjonalny sprzęt do siłowni. Konkretnie chodzi mi o ławeczkę. Jestem ze śląska, Zabrze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
daruj sobie ten chinski badziew z allegro... chociaz moze kelton wart jest obadania ale nie wiem , nie cwiczylem! trza sprawdzic!

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
a poszukałeś w targowisku?
jest trochę ogłoszeń
użyj wyszukiwarki
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Szukałem. Nawet kiedyś czytałem kilka postów,ale tym razem do nich nie trafiłem. A te co znalazłem teraz to ostatni post jest z zeszłego roku. Więc piszę nowy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
kamil88 robi sprzęt na siłownie i ma dobrą opinie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Dzięki za pomoc mateusz54 :) Spytam się go:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Kamil niestety nie odpowiada na moje meile.
Znacie może kogoś innego?
A co sądzicie o tej ławeczce?
http://allegro.pl/item407787326_mocna_solidna_lawka_integra_dla_mocnych_silaczy.html
Może macie jakieś inne propozycje? Ławeczkę w warunkach domowych potrzebuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8814
Siemasz

Bede niedlugo sprzedawal swoj sprzet Moze bylbys zainteresowany

Lawka z wyciagiem wymienialnym na modlitewnik + sztanga + 2 regulowane hantle + 80kg obciazenia Na dniach wrzuce foty sprzetu Za cene paliwa (okolo 30zl) moglbym dostarczyc to autem do zabrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Powrzucaj foty i podaj ceny:)
Napisz jeszcze skąd jesteś.

Zmieniony przez - Czorny_Kor w dniu 2008-08-07 09:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7182
Mam do sprzedania Atlas Kettler Classic(Ławeczka z wyciągiem, modlitewnikiem i stacją na nogi):
[https://www.sfd.pl/Sprzedam_Atlas_KETTLER_CLASSIC-t423073.html] 
jeśli byłbyś zainteresowany to myśle, że napewno sie dogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
napisz do mnie na gg 10060290 podam Ci gg kamila bo zamawiałem sprzęt i naprawde godny uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Satyr to jak z tym sprzętem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] VENOM HD 3.0 200/400 najlepsza wersja

Następny temat

KUPIE obciązenie do atlasu

WHEY premium