SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziemne stopy i dłonie!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie te bóle serca i ucisk to właśnie może być nerwica to dość częsty objaw na początku tych zaburzeń miałem to samo. Sam mam zaburzenia nerwicowe od 4 lat wiec trochę wiem na ten temat. Powiedz mi czy te zimno cie budzi w nocy ?. Napisz jakie masz jeszcze inne objawy somatyczne i psychiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
W nocy mnie nie budzi . Czesto mi sie nic niechce i ten ucisk to chyba beda wszystkie objawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie było tak samo pierwsze objawy nerwicy. Ale to nie znaczy że ją masz. Zrób te badania ekg i dobrze by było zrobić także kortyzol z krwi. Pamiętaj że na jeden objaw może przypadać kilka przypadłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
Badania krwi wyszło prawie wszystko okej oprócz holestrolu i kreatyniny tylko leko ponad norme,ekg wyszło dobrze ,ciśnieniezbite120/80 i dalej nie wiem co robić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż te badania wklej zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
Niestety nie mam jak zgrać na kompa tych zdjęć ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ten kortyzol miałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
jest 18,4 czyli w widełkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem ci tak mam podobny problem co ty ale wyniki nie były w normie. Co do tej tarczycy zrób ją jeszcze raz tak do pewności. Mocz miałeś robiony ? może masz jakąś infekcję dróg moczowych. Cholesterol i kreatynina też bym powtórzył ale jak masz tylko to lekko ponad normę a cała reszta badań jest ok to raczej nic ten wynik nie pokazuje. Widzę że koksisz to możesz jeszcze poczekać miesiąc albo dwa może samo się to ureguluje. Ale jestem raczej w 90 % pewny że albo masz problemy ze stresem albo masz początki nerwicy. Co ci lekarz na to powiedział ?

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2015-03-29 15:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
lekarz powiedział tak samo jak pierwszy czyli taki mój urok i żebym się nie przejmował tym . A tarczyca, holesterol .kreatynine będę powtarzał za 2 miesiące ,żeby mieć to wszystko w normie . A z tą nerwicą to mozesz mieć racje bo lekarzowi mówiłem ,że niekiedy mam taki ucisk w sercu a on stwierdził ,że to nerwica i nie przejmować tym się ,ale jak zaczełem brać te tabletki na zbicie ciśnienia to już nie mam tych ucisków .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z wypróżnianiem

Następny temat

Uraz przy łokciu, co to może być? fot.

WHEY premium