SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziemne stopy i dłonie!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
pełne badania hormonów robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14585
chodzi ci o tescia estro itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 371
może zmień lekarza prowadzącego...jeżeli interesuje cie szerszy zakres badań w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia zawsze można trochę ubarwić twoje dolegliwości a zasranym obowiązkiem lekarza jest dać ci skierowanie na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14585
musze chyba zmienic osrodek na drugi :) bo u mnie w miejscowości dwa ośrodki są i muszę chyba zmienić tych dwóch znawców na innego :) inaczej jak to sie idzie na NFZ a inaczej prywatnie bo na NFZ cię mają głęboko w poważaniu a prywatnie to dbają o ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
jak zamierzasz iść do labu sprawdź przy okazji wit D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 371
pracując w naszym pięknym kraju nie po to co miesiąc odciągają nam składki zdrowotne żeby chodzić leczyć się prywatnie. Tak to teraz niestety jest że idąc do lekarza musisz wiedzieć czego od niego chcesz w przeciwnym razie jesteś traktowany na "odp******" w takim kraju żyjemy niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14585
a zrobić hematokryt,hemoglobine.krwinki czerwone,krwinki białe wzór krwi białych , kreatynina ,amylaza , lipaza ,kreatynine , mocz też bo też rzeczy moge bez problemu zaznaczyć na skierowaniu bez płacenia reszte rzeczy takich jak teść estro witamina K będę musiał zapłacić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz kiedy dokładnie masz zimne te nogi i ręce w nocy czy cały czas ?. Miałeś robione ekg serca ?. Też mam zimne rece i nogi ale w nocy. Może masz problemy z stresem ? Dość czesto długotrwały stres ma wpływ na zimno tych kończyn ze względu na to że organizm podczas stresu podaje więcej krwi do mózgu,narządów wewnętrznych. A może masz nerwice,depresję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14585
z rana do południa mam zimne później trochę ciepłe i póżniej znowu zimne i tak ciągle.Stresu nie mam za dużo nerwicy i deprechy chyba nie mam trudno tak samemustwierdzić czy mam depresje czy nerwice bez psychologa. EKg seca nie miałem trzeba zrobić :) ale mam nerwo bóle serca tak mi lekarz powiedział bo jak mi tak ciśnienienie spada 140/90 to taki ucisk czuje ,lekarz powiedział ,że to nerwo bóle i nie ma czym się przejmować . Zobacze co mi wyjdzie w tych winikach i jak się będę czuł po tych tabletkach na zbice ciśnienia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z wypróżnianiem

Następny temat

Uraz przy łokciu, co to może być? fot.

WHEY premium