SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespół nadwrażliwego jelita

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak kurza łapa mam identycznie
jak juz bedziesz pewna na 100% co masz mow mi smialo,ale na nasze przypadlosci sie nie umiera niunia wiec spokojnie..
troche histeryczka jestes bez obrazy...

btw nie wszystkie objawy musza wystepowac na raz zeby stwierdzic chorobsko..
wiec mamy "nadwrazliwosc jelita..."
najbardziej mnie przeraza te 10kg OMa nie po to wbijalem w siebie sok zeby teraz to zeszlo jak z balonika powietrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=122&idnlek=360&menu=4 o duspatalinie, kurcze on mi naprawde ulge wtedy przyniosl

O, a co do alkoholu. Wczoraj mi bardzo pomoglo piwo imbirowe z cynamonem. Az dwie butelki wypilam......och.. :)

Do OM(N? - bo nie pamietam) - nie dominuje wlasnie. Dominuje wzdecie, uczucie rozdymania, czasami uczucie wody w zoladku, mdlosci, zoladek jak by stoi. Odbija mi sie powietrzem. W sumie jak juz mnie zgaga piecze to odczuwam ulge..

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tu boli to nie jest bol w przelyku tylko jak bym mial jakies zgrubienie[kosci] na mostku jak nacisne to boli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastrzegam sobie prawa autorskie foto po 1 cyklu
np jak siedze na krzesle i podniose rece do gory i je odchyle w tyl to przeskakuje mi cos w mosku
aha mam krzywy kregoslup tzn garcie sie nie wiem co mam kifoze czy lordoze moze poprostu to powoduje ucisk na mostek?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to kjurde mamy to samo we 3
ja to przezylem... trwalo 3 miechy+2 miechy wakacji (stad te spadki)

dural nie rob cyklu, strzel jakis dlugi ester (prolo) co 2 tyg, zeby nie spaść za bardzo serio badz cierpliwy, to moze w**** czasu trwac ludzie latami z tego ie wychodzą;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja nie wiem, moze idz do ortopedy?
albo masz cos z brzuchem albo nie...
ale serio tam mzoe z powodu kwasu tak nap*****lac jakby ci ktos nóż wbijał
a jelita tak że mozesz myslec ze masz atak serca, albo coś w środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn wlasnie skonczylem cykl prop 100mgc2 8 tyg + m1t 20mg 4 tyg[czego zaluje tzn m1t] koncze odblokowanie novla i chcialem zrobic 2 miechy przerwy tzn do konca sesji na uzcelni i wejsc jakos marzec luty eq+susta..

moze te 2 miechy na samym prolongacie przelece lub suscie i ja zastapie tam propongatem?

jak nie wychodza

mnie ogolnie najbardziej doskwiera bol przy cwiczeniach..
reszte jestem w stanie zniesc!

ale beke z tym plemnik mowil ze ma cos tez takiego..
masakra
om+dural+eve=irritable bowel syndrome (IBS), spastic colon/colon irritabile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Jak mam tu wstawic obrazek? Bo Ci zrobilam gdzie boli mnie

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
text pani ktora przychodzi sprzatac u nas w domu ja siedze przed kompe smutny

"to nie musi byc to co masz mojego znajomego bolal brzuch a mial zawal yyy czy bolalo go pod lapatak a miac atak wyrostka yyyy nie pamietam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyslij odp[owiedz=>ikonka przegladaj[znajdz foto na twardym]=> wyslij odpowiedz

albo na poczte daj mi to ja wysle
[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem debilem

Następny temat

PROSTOWANIE WLOSOW

WHEY premium