SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawsze uzywacie hcg..PO 12 tyg++

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Mam pytanie czy co cykl stosujecie..Hcg..Po cyklach 12tyg ja robiłem tak i tak..I nie odczowałem roznicy..Teraz Tak sie stało ze jestem na samym propie krotki estr i zastanawiam..sie czu jest sens przyblokowowywac przysadke przez kolejne dwa tyg..Czy skonczyc prpa i walnac samego cloma z nova..Pozniej wlane sobie na sprobe jakis novadex xt gaspariego..Mysle ze lepiej na tym wyjde..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
hcg nie jest na same jaja to jest cala machineria poruszona

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Nie patreze na ich rozmiar Były w gorszym stanie pewnie Czyli co cykl..Proponujesz zawsze dodac Bo to dwa tygodnie dłuzej bloka pozniej..clom..To nastepny zaczne pod koniec wrzesnia dopiero ale czasem warto dłuzej poczekac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
co 7 tyg ruszyc organizm tak przynajmniej ja robie i nie musi to byc 2 tygodnie moze byc krocej

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez pregnylu w lodówce nie myślę o cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
W wumie dobry Pomysł Ale co 7 jak sie jest on...Jak sie wiecej jest na cyklu niz sie jest off to chyba..Jedyne wyjscie zeby nie obudzic sie po jakims czase z reka w nocniku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
hcg nie koniecznie stosuje sie przy odbloku

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro tak twierdzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zawsze daje hcg i podczas cyklu i po nim, nie szkoda mi tych paru zlotych, a pomoc w odbloku i samopoczuciu jest niesamowita. Przykladowo ostatnio chcialem zejsc z cyklu propem, przed tym dalem hcg+clen 2 tygodnie 500 ed, wynikly trudnosci i postanowilem pozostac przy takim schemacie i dac sermy. HCG postawilo na nogi caly uklad, pozniej jeszcze tylko dawka uderzeniowa clomu i provi na to zeby przestac byc zombim przez pierwszy najtrudniejszy tydzien i poszlo bardzo gladko, az za bardzo jak na pare ladnych miechow na tesciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
co 7 tygodni hcg+clom, zeby sie wlasnie nie obudzic z reka w nocniku, jakbym kiedys zechcial zejsc z towaru.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cromwell,biorąc pod uwagę pewne aspekty,o których pisałeś,HCG jest zdecydowanie środkiem,który powinieneś rozważyć,co kilka tygodni cyklu.Tak jak B,poruszona jest cała machineria i nie stosuje się tego środka tylko i wyłącznie podczas odbloku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenbolone acetate

Następny temat

Stanabol 50 alchemia

WHEY premium